Wpis z mikrobloga

Odechciewa sie troche expic na tym stage. Zobaczcie jak ludzie szybko wbijali 100 poziom a teraz od 3 dni wszystko stoi. Proponuje przemyslec jakies zmiany bo chyba nie taki byl cel :/.
#mirkots
  • 21
  • Odpowiedz
@kitz: No jakby był większy stage, to przy twoim nolajfieniu juz byś miał 300lv, gdy casuale miały by 150 i byście tylko chodzili pkowali niedzielnych graczy.... A tak twoje nołlajfienie nic nie daje.
  • Odpowiedz
@karpadoor: nie wiem czy taki byl cel. Zobacz na to ze najwytrwalsi gracze nie maja sily/ochoty expic na takim stage juz po 100 a co dopiero bedzie z graczami rekreacyjnymi. Wbicie poziomu zajmuje mi 1h na DL/Bogach/Wyrmach - a moja perspektywa jest taka ze przez najblizsze 30-40 leveli czyli 30-40h bede musial bic te DL/Bogi/Wyrmy bo inne miejscowki nie sa po prostu oplacalne. ;/
@Zeronader: ta gra polega na grindzie
  • Odpowiedz
@kitz: level to nie wszystko. Kiedyś, w szczycie świetności Tibii expiło się baaardzo powoli i cały czas na tych samych mobach. Czyż nie było to piękne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: zastanów się co piszesz, skoro gracz który jest jednym z bardziej wytrwałych w expieniu twierdzi że odechciewa się gry bo lvl idzie za wolno to coś musi być na rzeczy. Co zrobi casual po nabiciu 100 lvla? #!$%@? tym wszystkim i skończy grę bo nie będzie na tyle wytrwały aby przez kolejne 50 lvli huncić smoki.
  • Odpowiedz
@endriu92 no ale co to da na 200 sytuacja będzie taka sama tylko argumentem będzie że przez 50 lvl nie będzie bił guzzli grimow (wstaw cokolwiek) zamiast smoków. Lepiej bawić się na niższym lvlu. Zawsze będzie sytuacja gdzie ten stage będzie po prostu zbyt niski bo exp z lvla na lvl rośnie. Kwestia gdzie ta granica zostanie wytyczne, jak dla mnie jest idealna obecnie i tak ledwo po niecałym tygodniu prawie 110lvl
  • Odpowiedz
@sledziu1337: tak - to jest najgorsze. Ja na 106 paladynie mam prawie 24 magic level. Zielarz na 106 poziomie ma 80 magic level.. jest koles ktory na 80 levelu~ ma prawie 100 dista. Skille nie sa dostosowane do stage gry.
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: nie prawda - nie bedzie taka sama. Jak wszyscy beda mieli takie sam stage to ten kto poswieci wiecej czasu na gre bedzie mial z tego profit a o
  • Odpowiedz
@kitz ale teraz też tak jest jak poświęcisz więcej czasu niż inny gracz to proporcjonalnie wbijasz więcej. To że zamiast 3lvl dziennie wbijasz 2 to nie jest jakaś mega różnica. Plusem obecnego stage jest to że top ek czy palek nie jest nieśmiertelny bo nie ma jeszcze w ciul hp i prędko się to nie zmieni
  • Odpowiedz
@sledziu1337: tak - to jest najgorsze. Ja na 106 paladynie mam prawie 24 magic level. Zielarz na 106 poziomie ma 80 magic level.. jest koles ktory na 80 levelu~ ma prawie 100 dista. Skille nie sa dostosowane do stage gry.

@PortalZeSmiesznymiObrazkami: nie prawda - nie bedzie taka sama. Jak wszyscy beda mieli takie sam stage to ten kto poswieci wiecej czasu na gre bedzie mial z tego profit a o
  • Odpowiedz