Wpis z mikrobloga

@piszczel: w porządeczku cumplu, sprzedam Ci coś co ostatnio mi sprzedali, bo też z tym mam problem :/ na pewno na pewno oddzielnie, naprawdę naprawdę razem XD no i zapamiętałem
  • Odpowiedz
@EIonMusk: k---a, ale mnie w-------ą takie typy jak ty. Jak ci się nie podoba jak pomagają, to idź i sam wyremontuj chatę jakiejś potrzebującej rodzinie, a nie sprzed komputera p--------z. A robią szoł? No robią, bo po to jest telewizja. Normalnie idę po maść.
  • Odpowiedz
@wellhellothere
@fliperro ja mam dom z drewna :) Postawiony w zeszłym roku od podstaw, w konstrukcji szkieletowej na fundamentach murowanych, żyje się w nim super. Jest bardzo ciepły, bo ściany składają się właściwie głównie z izolacji. Z zewnątrz jest elewacja, więc wygląda jak zwykły dom murowany, wewnątrz regipsy.
Pragnę zaznaczyć, że drewniane domy zwane są też kanadyjskimi, a tam już klimat nie rozpieszcza, ale to nie problem, bo są bardzo
  • Odpowiedz
@wellhellothere: Po przejściu huraganu łatwiej jest posprzątać teren po drewnianym niż murowanym. Koszt rozbiórki też jest niższy. Do tego drewniany można postawić w kilka tygodni (a oni mają do tego przystosowany przemysł). Murowany musi niestety wyschnąć, a to trwa.
Dodatkowo każdy dach w domu murowanym to przecież konstrukcja drewnianego szkieletu, więc jakby nie patrzeć, prawie każdy (poza domami-kostkami z betonowym stropem) ma coś ze szkieletu.
A jak nie szkielet to
  • Odpowiedz