Wpis z mikrobloga

Gdzie tam jest jakakolwiek sugestia, że miałby pracować dla Amerykanów? Może najpierw przeczytaj to co komentujesz?


@detalicznie: W przeciwieństwie do ciebie, nie mam 12 lat i wiem co pisali o Macierewiczu kiedy Putin był "naszym człowiekiem w Moskwie". Wtedy Rosja była cudowna i Putin był cudowny, a zły PiS i Macierewicz straszyli Rosją i byli agentami amerykańskimi xD

Potem Rosja stała się "beee", a Macierewicz stał się ruskim agentem xD
Wystarczy
@Karburator_z_odzysku: prorosyjskość jest pośrednia, bardziej ten tekst mówi o różnych ciemnych powiązaniach i szemranych interesach macierewicza. Przecież masz w tym wpisie i w materiale na yt, a także w artykułach prasowych na ten temat. To, ze jego współpracownicy robią deale z rosjanami to może być nie do końca jego wina. Ale to, że podatnik również tym ludziom płaci, BO macier zadycdował to już poderzane.

ps. yt https://youtu.be/Ervs1cSH034
@erbo: pewnie Nangar Khel też źle zinterpretowano ( ͡° ͜ʖ ͡°) A to, że Macier głośno mówi o Rosji źle to nic dziwnego, propagandystą jest dobrym. Szkoda, ze jego czyny dziwnie wyglądają a jakoś wytłumaczyć sie nie potrafi, poza kłamaniem poprzez oświadczenia MONu.
prorosyjskość jest pośrednia


@tony_soprano: Jak skisłem... do ataku Rosji na Krym, wszyscy latami pisali że Macierewicz, jest skrajnie antyrosyjski, czego szczytem było oskarżenie Rosji o Smoleńsk.

A teraz czytam że jest jednak jest prorosyjski xDDDDDDDDDDDDDDDD
Ustalcie jedną wersję, bo zmienianie jej, od skrajności w skrajność jest żałosne.
@erbo: W takim razie, skoro jesteś taki doświadczony i mądry, to nie będziesz miał problemu z udowodnieniem tego co piszesz. Poza tym, dziwnym trafem w powiązania Komorowskiego wszyscy uwierzyli, a splagiatowanej książeczce przyklasnęli, natomiast koneksje Antoniego nikogo nie dziwią mimo, że jest to facet, który ewidentnie robi z Polaków idiotów właśnie poprzez sprawę Smoleńska.
@erbo: no a rozumiesz co się do ciebie mówi? Pośrednio działa na jej korzyść, bo fakty o tym mówią. A ty coś o jakichś nieokreślonych artykułach i cytatach niewiadomo skąd.

Nadal zero na temat faktów o których tu mowa. Idź sobie.
@Karburator_z_odzysku: ...

W najlepszym wypadku Macierewicz to ignorant ogrywany przez amerykanów by ci mieli korzyści. W najgorszym wie co robi bo to jego koledzy. Fakty są jasne, to nie tylko spotkania a np. UMOWY NA DUŻE pieniądze. WIELOKROTNIE powtarzanie przez lata. Kilkanaście spotkań z tymi samymi ludźmi w tych samych kręgach. Związki Komorowskiego to jest to co opisałeś - tutaj to jest po prostu jak to prawacy lubia mówić, oczywiste.
@tony_soprano: Misiu nie interesuję się polityką od wczoraj, dlatego wiem że Macierewicz był przez całe lata swojej kariery nazywany najbardziej antyrosyjskim politykiem w Polsce.

Dlatego teraz kiedy czytam że po 40 latach, ktoś mu zarzuca że jest ruskim agentem, to nie wiem czy się śmiać czy płakać xD
Po 40 latach odkryć ruskiego szpiona w najbardziej antyrosyjskim polityku, to jednak trzeba mieć talent.
No chyba że to nie talent, tylko taka