Wpis z mikrobloga

Odkurzacz ILIFE V7
Data wysyłki 16.10.2016 (niedziela)
Data dostarczenia 19.10.2016 (o 10 rano w środę!)
Wysłano z UK.

LINK: ODKURZACZ
Cena: $138.99
Total z przesyłką: $165.04
- 12,50$ zwrotu będzie z ebates.

Odkurzacz daje radę, fajne urządzenie. Do stacji faktycznie musi mieć sporo miejsca, bo potem jedzie jak według linijki prosto na ładowarkę, stół czy krzesło może mu przeszkadzać - wtedy trochę jedzie do tyłu i próbuje drugi raz, potem lekko skręca i znów - aż da radę, albo i nie.
Dodam, że naprawdę jest cichy! Spokojnie można włączyć i oglądać film, a on sobie sprząta.
W zestawie dostałem odkurzacz, mop, zapasowy mop, ładowarkę, pilot, baterie do pilota, przejściówkę na nasze gniazdka, zapasową szczoteczkę boczną, szczoteczkę do czyszczenia.

#itemyzchin #gearbest #chuwi
Pobierz fstab - Odkurzacz ILIFE V7
Data wysyłki 16.10.2016 (niedziela)
Data dostarczenia 19...
źródło: comment_Iv90AwKifQLHS7dQlkCJoIC4t5rXba8T.jpg
  • 34
@isamaul: tzn u mnie sie chyba resetują, w sensie w apce. Tzn. ustawiam jakis czas sprzatania, dlugosc, siłę ssania. No i dziala. Po kilku dniach wchodzę na apkę a tam znowu czas ustawiony to 00:00 i ustawienia zmienione. Przy czym odkurzaczz startuje o wczesniej ustawionym czasie :) wiec chyba w odkurzaczu zostają stare ustawienia, ale glowy sobie uciac nie dam.
@PierogiRuskie: czy trzeba jakos specjalnie sparowac bt z urzadzeniem? Przy wybieraniu ILIFE-Robot V7 aplikacja wyrzuca blad "Aplikacja ILIFE zostaka zatrzymana". Tesowane na dwoch telefonach i tablecie. Apka od Ciebie i od producenta - to samo :(
@q3niak: na Iphone mi nie dziala. Na androidzie bezproblemowo. Nie do konca intuicyjnie, bo niby mruga "searching" a i tak musisz to wcisnąć. A pozniej na numer seryjny ktory sie wyswietli tez trzeba kliknąć, chociaz wydaje sie ze juz wybrało i znalazlo odowiednie urządzenie. Nie ma opcji zeby appka nie dzialala, tym bardziej na 3 urądzeniach. Na bank musisz cos robic nie tak. Zrestartuj odkurzacz, telefon i probuj.