Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych porażek to kiedyś dałem się nabrać i umówiłem się z kolegą na spotkanie w sprawie ciekawej propozycji biznesowej.
Oczywiście nie była to rozmowa na telefon #pdk tylko na osobiste spotkanie w kawiarni (dobrze że nie darmowe stoliki w centrum handlowym) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przez kwadrans słuchałem marketingowego bełkotu i dostałem cienką książkę na temat tego jak cudownym zjawiskiem jest multi-level marketing.
Przeczytałem pierwsze 30 stron, uznałem to za gównianą propagandę dla ubogich umysłowo i obiecałem że odeślę mu ją pocztą - nie chciałem słuchać znowu jego wywodów o tym jakie to FM Group jest cudowne a ja tracę życiową szansę.

Straciłem 3 godziny życia i już nigdy nie patrzyłem na niego w ten sam sposób.

#gownowpis #mlm #przegryw #januszebiznesu
  • 4
  • Odpowiedz
@Heart: Chyba każdy musiał przez to przechodzić, i chyba każdy ma takiego znajomego. Ja #!$%@?, jaka porażka, że im #!$%@? nie wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Teraz jakiś inny znajomy na fejsie wziął się za " zarabianie w internecie " nagrywa filmiki motywacyjne ( myśli, że stanie się coachem ) spamuje swoją tablicę wyciągami z konta, filmikami innych coachów sekciarzy i #!$%@? ciągle o pieniądzach i o
  • Odpowiedz
@Inzane: najgorsze jest to że serio miałem go za poważnego i inteligentnego człowieka a on patrzy mi w oczy i mówi standardowy tekst o tym że wszystkie perfumy powstają w jednej fabryce i że może mi zaoferować to samo co armani i boss ale bez płacenia za markę xD
I tak dalej, że JEGO płyn do mycia starcza na cały rok i że mam niepowtarzalną szansę zostać bogaty i żyć z
  • Odpowiedz