Wpis z mikrobloga

aby jednocześnie działał głośnik przez bluetooth i głośniki tv (poprzez hdmi)


@hoop: Nie potrafie sobie wyobrazić, po co ci takie pokraczne rozwiązanie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I jeszcze jedno:
Zakładam, że te twoje głośniczki Bluetooth to nie są z technologią z niskimi opóźnieniami (aptX Low Latency) zatem po podłączeniu głośniczków Bluetooth i głosników z telewizora spodziewałbym się rozjazdu dźwięku, bo dźwięk w TV będzie jako pierwszy, a
@Adaslaw: Czemu pokraczne rozwiązanie, tv mam na ścianie przed fotelem, a za fotelem chciałbym ustawić głośniczki bluetooth ( ͡º ͜ʖ͡º) dźwięk 5D, a jeśli dodać więcej głośniczków to i 6D ( ͡ ͜ʖ ͡) Moje głośniczki nie mają "(aptX Low Latency)", ale chciałbym spróbować jak to będzie działać.
@hoop:
Odpowiadając na pytanie z pierwszego posta: nie, nie znam takiej aplikacji na Androida, która to zrobi :)

Za to wiem, jak to zrobić, ale bez aplikacji Androida:
1. kupujesz transmiter Bluetooth (a jak chcesz bardziej wypasiony gadżet to nie transmiter, a transceiver).
2. Transmiter Bluetooth wtykach w gniazdo LINE OUT swojego telewizora lub swojego dekodera tv (jeśli masz nboxa lub coś podobnego). Po wetknięciu w LINE OUT (nie mówię o
@hoop: Spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko przez pomyłkę nie kup jakiegoś transmitera Bluetooth do samochodu, który emituje dźwięk przez fale FM :)
Ja pisałem o czystym transmiterze Bluetooth do transmisji audio. Żadnych fal radiowych FM.