Wpis z mikrobloga

Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd seks z ponad 200 kolesami. Oznajmiła "byłam straszną zdzirą w collegu, ale wybaczysz mi, prawda kochanie?". I wtedy #!$%@? zasnęła z głową na moich kolanach. Jesteśmy w związku od dwóch lat i mieszkamy ze sobą. Nie używaliśmy nigdy prezerwatyw.


Odp:

"-byłam straszną zdzirą w collegu"


4 lata * 364 dni/ rok / 200 kolesi = nowy koleś co 7,3 dnia. Zaokrąglijmy, że był to jeden koleś na tydzień. Zakładając, że prawdopodobnie uprawiała seks z każdym z tych kolesi ze 3 razy, a przeciętna długość penisa wynosi 13,97 cm, a średni stosunek mógł trwać ze 100 pchnięć do czasu spuszczenia się:

(100 pchnięć / stosunek)* 3 stosunki średnio * ~28cm (14cm pchnięcie w przód - drugie 14cm wyjęcie) = 8382 cm #!$%@? co tydzień. 200 tygodni * 8382 cm = 1676400 cm fiuta, co daje 16,76 km.

Twoja dziewczyna miała 16,76 kilometra #!$%@?ów w sobie. Wsiądź do samochodu i przejedź 16,76 km i myśl o cudzych #!$%@? przez cały czas od początku do końca trasy. Ona miała w sobie tyle fiuta.

Ona jest zdzirą z wysokim przebiegiem, a do jej cipy nie ma części zamiennych.


#kobiety #4chan #betasamiec #coolstory #rozowepaski
m.....i - >Moja pijana w sztok dziewczyna właśnie powiedziała mi, że uprawiała dotąd ...

źródło: comment_fONAD3ht9LRzcLxDzikaxLkrGRxBZxcU.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: No ale jaka to różnica? Jeżeli kobieta uprawiała seks 10 razy z jednym, a po razie z dziesięcioma to nie sądzę, że jej pieróg odczuje różnicę, w szczególności że każdy następny z tych dziesięciu nie będzie coraz większy tylko będą różne. Idąc dalej, co z pierogami po fistingu no i w końcu ciąży? Pochwa jest elastyczna. Akurat po ciąży podejrzewam, że nie jest już tak samo, ale jest różnica
  • Odpowiedz
  • 60
@madry_i_mieciutki: nie ma różnicy czy to 200 penisow po razie czy 200 razy jeden penis jeśli chodzi o wygląd pochwy. Waginoplastyka nie jest stosowana przez kobiety, które uprawialy za dużo seksu i są rozepchniete, to jest mit stworzony przez prawiczkow.
  • Odpowiedz
@mojwa: no jestem stulejarzem i nigdy nie ruchałem w dodatku mizoginem nie lubiących kobiet.
Wydaje mi się że jest jednak różnica bo jeden to w pewnym sensie jeden, stabilny sposób ruchania. Wiele penisów to więcej konfiguracji, styli, zróżnicowania pchnięć co ostatecznie raczej robi różnicę. Ale nie mam ochoty rozmawiać aż tyle o waginach na portalu wykop pl

A waginoplastyka nie jest tylko stosowana po porodzie ;)
  • Odpowiedz
  • 38
@madry_i_mieciutki: nie. Nie tylko. Np wtedy gdy kobieta dostała od matki natury duże wargi sromowe.

Dobrze powiedziane. Wydaje Ci się. Nie masz pojęcia o anatomii tylko przeklejasz raki z internetu.
Można rozmawiać o kwestiach moralnych, ok, sobie gadajcie. Ale z anatomia to nie ma nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@mojwa: A dla mnie w ogóle "rakowe" jest wyliczanie ile kobieta miała partnerów seksualnych. Co komu do tego, jak chce to i niech ma ich 1000 póki nie robi tym komuś krzywdy. To jej życie i jej wybór, stado moralistów się znalazło.

Dotykając tematu porodu to po nim wcale nie musi być gorzej, bywa nawet tak, że czasem robi się "lepiej".
  • Odpowiedz
@xSQr: no mnie akurat też nie interesuje ile randomowa kobieta miała partnerów, ale interesowałoby mnie ile moja partnerka by miała choćby ze względu na to czy nie jest slutem, nie ma żadnych chorób przenoszonych drogą płciową i czy nie jest niestabilna emocjonalnie.
  • Odpowiedz