Wpis z mikrobloga

@pavulon78: to czy ja palę czy nie to po 1. nie Twoja sprawa, a po drugie ja tylko wyśmiewam Twoje stwierdzenie o "normalnych ludziach".

@Limonene: ale ty mi tego nie tłumacz, ja tylko wyśmiewam takie gadanie, że jak ktoś nie pali to jest "normalny" a jak ktoś pali to jest nienormalny. Przeczytaj jeszcze raz co on napisał, a potem możemy dyskutować.

Już tylko marginalnie napiszę, że do żalenia w necie
ale to że na ulicy musze wdychać twój smród jak staniesz z fajką na przystanku i smród z twoich fajek zanieczyszcza mi ubranie to już moja sprawa


@pavulon78: po raz kolejny, ty mi tego nie tłumacz. Wyśmiewam tylko Twoje podejście i tekst o "normalnych ludziach", a jak Ci to przeszkadza, to polecam powiedzieć to tym którzy to robią, w twarz, jak będą obok Ciebie palić, a nie żalić się na mirko
ja tylko wyśmiewam takie gadanie, że jak ktoś nie pali to jest "normalny" a jak ktoś pali to jest nienormalny


@Adams_GA: Przecież on tego nie powiedział, tylko to, że nienormalny pali na przystanku pośród normalnych. A normalny może też być palaczem, który ogarnia, że pewnych rzeczy nie robi się w takim miejscu.