Wpis z mikrobloga

@nocny: w tym momencie sie juz nie opłaca, uplynelo juz sporo czasu a nadal nie ma dobrze dzialajacego romu na ten telefon, na inne zreszta tez nie - wsparcie lecco jest najgorsze ze wszystkich chinczykow jakie posiadalem, wiec odradzałbym generalnie całą markę
@alienv: wsparcie jest ogromne ale przeznaczone na rynek chiński tak samo jak telefon.

Co do mojego komentarza to odpowiedziałem na pytanie czy jest telefon z lepszym aparatem jak mi4c i odp. że jest i nazywa się LeTv x600.
@nocny: tak aparat ma lepszy, ale sam telefon (jako software) jest gorszy bo fizycznie jest niczego sobie.

wsparcie ogromne to przesada, raz ze dotyczy tylko usług lecco które a dwa te same bledy w systemie nie działają również chińczykom - ichniejsze forum jest pelne bluzgow pomimo ze moderatorzy dzielnie je kasują
@nocny: uwielbiam takich forum warriorow ( ͡ ͜ʖ ͡) Mam ten telefon prawie rok czasu i chyba nie ma romu którego nie testowałem, w tym MIUI, i niestety nie da się go porównać do Mi4 pod tym względem.
Zresztą telefon od Xiaomi najprawdopodobniej będzie moim kolejnym wyborem.
@nocny: Z tego co widze to ten LeTv ma stabilizacje obrazu, zaraz sobie poczytam jak to tam dziala. Chociaz jak dobrze widze, to juz 5,5" wiec troche duzo. Telefonik dla taty, ktory bedzie sie przesiadac z samsunga s4 mini (a tam jakies 4,3").
@Groch89: w gronie 5.5-calowców to jest całkiem zgrabny, mimo wszystko to będzie spora zmiana. aparat ma zacny i nadal jest w czołówce, ale sam telefon już raczej będzie porzucany przez letv/leeco. Sama stabilizacja działa wyraźnie gorzej niż w kolejnych modelach letv (zwłaszcza X800 który był wydany w podobnym okresie czasu)
@nocny: np lepszy i bardziej dopracowany system, np działający zyroskop, np nie znikająca w oczach baterie, np lepsze zarządzanie pamięcią.