Wpis z mikrobloga

@bocznica: Twoja stopa, Twój wybór. Ja akurat mam Adventure od 1,5 roku, świetne buty, a lekko ze mną nie mają. Bierz czarne, białe czy żółte po pewnym czasie jazdy off będą wyglądać jakbyś je zabrał jakiemuś moto-menelowi.
  • Odpowiedz
@bocznica: prawda, z butami jest mega indywidualnie. Może zawias żart ale myślę ze 2 razy mi kostkę uratował jak moto spod zada uciekło. Moje zdanie, też na temat koloru, znasz więc uznaję, że można zamknąć temat ;)
  • Odpowiedz
@Gixaar: no wiec ja nigdy butow z zawiasem nie mialem. I pojechalem przymierzac sidi i alpiny. Sidi z zawiasem, alpiny bez. I sorki, ale c---a ten zawias robil. Wiec chyba nie ma sie co na niego upierac. Juz pomijam to, ze sidi adventure jak zobaczylem na zywo i przymierzylem, to wyrzucilem z pamieci. Kompletnie mi nie lezaly, pod kazdym wzgledem. Alpinstars Toucan za to super.
  • Odpowiedz
@bocznica: Albo zawias Ci nie pomaga, bo akurat tak masz, zdarza się, albo brak zawiasu poczujesz w terenie, przy jeździe na stojaka. Że w salonie ch.. daje to akurat nie dziwne.

Tak czy inaczej, niech się w nich dobrze jeździ, no i żeby sarenki się oglądały a dziki s---------y :-)

Gx
  • Odpowiedz