Wpis z mikrobloga

Problem w tym, że mieszkamy jak małżeństwo i rozdzielanie rzeczy będzie ciul trudne.


@Inanis: Been there, done that. Ale da radę jeśli spróbujesz nie płakać nad każdą pierdołą którą razem kupowaliście tylko na zimno ocenisz sytuację.
No, chyba że dalej chcesz się męczyć, bo wspólne mieszkanie jest jednak wygodne... Pytanie, czy wspólne mieszkanie z facetem który kocha inną jest przyjemne. Chyba raczej nie.
@rdza: To jest kwestia tego, ze wszystko kupowalismy razem, dosłownie wszystko. Meble, elektronike, urzadzenia domowe etc.
@Shanny: Nie obgaduje, 100%. Nagie zdjęcia, nie, raczej. Reszta nie wiem. Jestem w kropce.
To jest kwestia tego, ze wszystko kupowalismy razem, dosłownie wszystko. Meble, elektronike, urzadzenia domowe etc.


@Inanis: Rozmawiałaś z nim w ogóle? Określił się jakoś? Jak on was widzi w przyszłości? Że z nią będzie rozmawiał oonline a Ty będziesz zaspokajać fizyczną potrzebę dotyku i zapachu?
@rdza: Kocha mnie bardziej, zrobi wszystko, jak widzi przyszlosc, nie wiem. Może zerwać kontakt. Mnie najbardziej bolą 2 rzeczy, odstawienie mnie na bok mimo sygnałów z mojej strony, że coś jest nie tak (i to nie takich domysl sie tylko rozmowy i poruszeniu tego tematu) oraz fakt, ze nie jestem potrzebna, ot tak, całe 2 lata,plany wspólnego życia, wielka miłość jak z bajki pryska w obliczu prawdziwego zycia.
@Inanis no ja mysle, ze sie troche zafascynowal lamane przez zauroczyl, bo trafił na dziewczyne, ktora gra w gre, ktora on sam lubi, i dlatego odstawil Cie na bok - pytanie teraz co Ty z tym zrobisz. Mozesz zostac, czemu widze chyba bardziej sie sklaniasz, ale chyba tracac calkiem sporo zaufania, bo moze to nie była zdrada fizyczna i nie przespal sie pijany z kimś na imprezie, ale zdrada emocjonalna, skoro uzywa