Wpis z mikrobloga

Drogie Mirko, jade wlasnie do Warszawy na samolot do Pekinu. Zamierzam pozwiedzać stopem troche Chiny i kawalek Azji. Mam skarpety góralskie zajebiście grube, kompas i konserwe turystyczna.
Trzymajcie kciuki za przyjemne i szybkie stopowanie.
Żebym mogl sie jarać Waszymi plusami na powodzenie mojej wyprawy to wylosuje jedego plusujacego mireczka, któremu wyślę piękną pocztówke z murem chińskim.
#nietagujebonocna
  • 39
Ho ho Mireczki, takiego zainteresowania to sie nie spodziewałem :)

@kooliber planem jest kierowanie sie na południem w ucieczce przed zimą. Mam kilka punktów które chciałbym odwiedzić, ale wszystko zweryfikuja dobrzy ludzie :)
@chinskie_bajki bo stop to nie chińskie bajki :)
dzięki wszystkim za wsparcie! :)
Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to planuje kręcić, montować i wrzucać na YT vloga. 'Tygrys w Azji' jak narazie do znalezienia przez FB, pierwszy odcinek po pierwszym
@Tygrys92: jak już tą pocztówkę będziesz miał to poproś randomowych ludzi żeby jakieś chinskie znaczki popisali na niej xD oni są chętni a taka pocztówka będzie warta więcej diamentów ;D
@prosile na Chiny pełne ubezpieczenie, podstawowe pakiety nie obejmują Chin, USA, Japoni i Kanady.
@yazhubal pierwszy etap szmuglerki konserwy sie udał. Teraz tylko minąć tyvh ciągle coś knujacych skośnookich.
@herejon spoko pomysł. Wykorzystam!

Samolot opóźniony :D i tak mnie zaskoczyliście plusami na szczęście ze trzy pocztówki rozlusuje między Wami mireczki. Wszystkie z Chińskimi krzaczkami jak tu @herejon radzi