Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, nie wiem, czy to będzie #chwalesie czy #zalesie ale po tym co siedzi w mojej głowie i co sądzę o mojej psychice, to nie ma czym się chwalić, a muszę się wyżalić.Ale do sedna. Jestem #niebieskipasek lat 25 i nigdy nie interesował mnie jakiś stały związek z #rozowypasek ale #sex uwielbam. Tylko taki nie byle jaki, ale z... zajętą laską. Otóż z wyglądu jestem taki mocno 9/10, wysportowana sylwetka, wysoki, zadbany i dobrze ubrany, więc z atencją wśród różowych nie mam problemu. Same zagadują, wypisują, flirtują i różne rzeczy proponują. ( ͡º ͜ʖ͡º) Piszą wszystkie od mocnego 2/10, do 11/10, tylko, że nimi wszystkimi gardzę, a no dlatego, że są wolne. Olewam je, co tylko potęguje ich działania i takie które się bardzo mocno angażują, to sobie zapisuje i czekam na rozwój sytuacji. W końcu po jakimś czasie takiej się znudzi i kontakt się urywa i spokojnie sobie czekam, aż w końcu będzie w związku z jakimś innym typem. I wtedy wchodzę ja cały na...( ͡° ͜ʖ ͡°) zaczynam do nich pisać, wykazywać zainteresowanie. Nie powinno nikogo dziwić, że takie #rozowe łapią haczyk i zaczynają ze mną flirtować na boku #bolecnaboku i w końcu walę z grubej rury. Czekam na okazję typu, że wybiera się ze swoim #niebieskipasek do kina/teatru, czy #!$%@? wie gdzie i ja stanowczo do niej piszę typu "wpadnę po ciebie o tej i o tej, jedziemy do mnie, nie próbuj odmawiać, ze swoim fagasem jakoś to załatw" w 9/10 przypadkach działa i niczego nie świadomy #niebieski dostaje wiadomość, że mu się ukochana rozchorowała i niestety musi zostać w domu. A tak na prawdę to ja ją posuwam, aż jęczy z rozkoszy. Tylko tego typu sex mnie kręci, ta satysfakcja, że dla mnie są w stanie oszukać osoby, które kochają i to ja jestem tym czego najmocniej pragną. Trochę się starzeje i w końcu chciałbym zbudować jakąś normalną relacje, myśleć o rodzienie, no ale nie potrafię.

#zwiazki #feels #bolecnaboku #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5