Wpis z mikrobloga

Niepotrzebnie wchodzę w te nitki o relacjach damsko-męskich tutaj. Ostatni raz czytam te p--------y.

Laska spotyka się z łobuz kocha mniej, który bije ją i robi jej dzieciaka - sama musi być karyną, widziały gały co brały cierp tępa szmato, z gówniakiem nikt nie będzie cię chciał.
Koleś spotyka się z interesowną karyną, która zachodzi z nim w ciążę - ojej, szkoda mi ciebie cumplu, wszystkie baby są takie same, nie daj się jej.

#gownowpis #plujenawastotalnie #bilabymchochlapoglowach
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IspitOnYourGrave: @szary2: a, i jeszcze mnie w-----a, że nawet jak piszą o jakiejś dziewczynie że jest spoko, że fajna, że git, to to nie może być "dziewczyna", tylko to jest "loszka". LOSZKA (°°

już dawno bym olała wykop, ale nie mogę przestać, bo tu naprawdę jest dużo śmiesznych obrazków ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny miałam dużo nieprzyjemnych sytuacji z facetami, dużo też działo się w moim otoczeniu... I jakoś feminizmonazizm nie uderzył mi do głowy. Nie ma co tłumaczyć, który takie ma podejście do kobiet, prawie jak do zwierzęt. (Pracowałam z pewnym ciapatym raz, który miał bardzo podobne poglądy.) Niektóre mirki takie po prostu są i usprawiedliwianie ich jest nieskuteczne.
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: Nie usprawiedliwiam jego podejścia, tzn. przede wszystkim agresji w postach, ale rozumiem skąd ono wynika. Jeżeli nakryjesz swojego niebieskiego w łóżku z inną kobietą i kolejnych dwóch niebieskich Cię zdradzi (jak w przypadku tamtego gościa), to zdanie "faceci to chuje" również będzie zrozumiałe z Twojej strony, bo będziesz w tzw. fazie gniewu.

Tamten facet intuicyjnie rozumie jaka jest prawda o związkach, ale nie potrafi opanować emocji i przez to
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Teraz sobie poczytałam jego wszelkie wpisy na Mikro i to chyba nawet 30 zdrad nie sprawiłoby, bym kiedykolwiek tak mogła pomyśleć.
Tak czy siak, zjawisko istnieje, a wykop to kumulacja ludzkiego smutku i tragedii.
  • Odpowiedz
@GoplanaLodz: ten komenatrz to jakaś masakra XD @johny-kalesonny: rozumiem, że ma takie zdaniew tym momencie, ale co to za BADANIA NAUKOWCÓW, statystyki, które mu pasują pod temat (no bo to, że ktoś kończy związek czy sklada pozew rozwodowy to żaden dowód na to, że zdradza, jedyne co się tyczy tematu to to, że 40% OSÓB wszystkich płci zdradziło chociaż raz). I ten wszechwiedzący ton, jakoby on już poznał
  • Odpowiedz
@blablador: Coś poczytał, ale że jest wkurzony to wszystko wrzuca pod tezę. Przejdzie mu za 2-3 lata.

Z pozwem rozwodowym to prawda, że większość wychodzi z inicjatywy kobiet, ale jak słusznie zauważyłaś, nie oznacza, że kobiety "więcej zdradzają" niż mężczyźni. To dość delikatny temat - zwykle dyskutuję o nim w taki sposób, żeby utrwalić "dobre stereotypy o złych kobietach", by faceci skończyli z idylliczną wizją związków i dziewczyn (moim zdaniem
  • Odpowiedz