Wpis z mikrobloga

Niepotrzebnie wchodzę w te nitki o relacjach damsko-męskich tutaj. Ostatni raz czytam te #!$%@?.

Laska spotyka się z łobuz kocha mniej, który bije ją i robi jej dzieciaka - sama musi być karyną, widziały gały co brały cierp tępa szmato, z gówniakiem nikt nie będzie cię chciał.
Koleś spotyka się z interesowną karyną, która zachodzi z nim w ciążę - ojej, szkoda mi ciebie cumplu, wszystkie baby są takie same, nie daj się jej.

#gownowpis #plujenawastotalnie #bilabymchochlapoglowach
  • 30
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: To prawda, nigdzie się jeszze nie spotkałam z taką "nienawiścią" do kobiet (z braku lepszego słowa w tym momencie) jak tutaj. Nawet nie wiedziałam, że krążą o kobietach takie stereotypy. No i oczywiście, masa postów gdzie koleś opisze jak to jego kobieta raz zachowała się #!$%@?/przereagowała i 50 komenatarzy "zostaw ją od razu to wariatka debilka".
  • Odpowiedz
@blablador: no przecież wykop to taka męska kafeteria/codziennik-feministyczny, a z obserwacji można nawet wyodrębnić całe różne nurty #!$%@?, o których można całe eseje pisać xD
Dominujący tutaj jest męsko-feminizm, który potrafi mieć swoje odmiany często przeplatające się ze sobą
np. - stulejo-szariat (jak to tak kobieta będąca w związku może mieć kolegów? - haram
kobieta wyszła wieczorem do pubu na piwo? nie szanuje sie - haram
kobieta dopuściła by znajdować się w towarzystwie płci męskiej? chce dać dupy - haram
w ogóle ma jakieś życie towarzyskie? dziwka się szlaja
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: Zgadzam sie nigdy w zyciu nie spotkalem sie z taka nienawiscia do kobiet jak tu i gloryfikacja mezczyzny. Ale tu tez siedza ludzie ktorzy nonstop musza innych trollowac, nie umieja nawiazac normalnej konwersacji w internecie tylko uwazaja ze kazda wymiana zdan to totalna wojna az do wyniszczenia. Sporo tez tu dzieciakow ktorzy udaja doroslych lub doroslych ktorzy sa niedojrzali. Taki gownoportal zeby poczytac 5% ciekawej tresci i 95% komentarzy
  • Odpowiedz