Wpis z mikrobloga

Laska jeszcze pol roku temu wyszukiwala na Tinderach bogatych sportowcow koniecznie o wzroscie 190cm>.
Spotykala sie z goscmi zarabiajacymi po 70k rocznie i wiecej, posiadajacymi wlasne mieszkanie na Canary Wharf (zeby daleko nie musiala dojezdzac), grajacymi w rugby (jej ulubiony sport, nie koniecznie sie nim interesuje, ale chlopak musowo musi byc rugbista) i o typowej budowie ciala rugbisty. Mimo wszystko rzadko z kims chodzila na wiecej niz 2 randki, zawsze cos w takim facecie jej przeszkadzalo i mu dawala kosza, a potem wsrod swoich znajomych i wspollokatorow goscia wysmiewala na kazdy mozliwy sposob.
Oczywiscie nigdy nie spotykala sie z Polakami, mowila ze Polacy sa dla niej odpychajacy i nigdy tego nie bedzie robic.

Stuknela 30-stka, potok ofert z Tindera od facetow spelniajacych jej kryteria wysechl niczym Jezioro Aralskie za Brezniewa. Samotnosc rowniez zaczela doskwierac, szczegolnie ze nigdy wczesniej nie znalem tak niesamodzielnej doroslej osoby, ktorej nawet wypranie sobie koszul czy zrobienie kolacji czesto nie wychodzi, a sam nie potrafi planowac nawet 15 minut do przodu. Takie typowe BIMBO.

No i ta ksiezniczka po pol roku posuchy poznala na imprezie Polaka. Takiego zwyklego Sebe, patusa dla ktorego najlepsza rozrywka jest n-----c sie i zwymiotowac pod siebie, ktory pracuje gdzies na budowie i mieszka na chacie z 10 innymi polakami.
Przypadli sobie do gustu, poszli razem na trzy randki ktore konczyly sie u niego, po czym Seba stwierdzil ze... Nasza ksiezniczka ma za duzo wad i zrywa z nia.
Teraz chodzi zaplakana ze ja czyms zarazil i robi badania na wszystko od opryszczki po HIV.
#piwniczakwynajmuje #uk #logikarozowychpaskow
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iliilllillilillili: Ciezko stwierdzic, nie jestem obiektywny. Cialo ma ciagle gibkie i szczuple, po twarzy zaczelo byc widac pierwsze zmarszczki i ziarnistosc skory. Chyba nie jakos bardzo, ale mimo wszystko znajac ja i jej charakter jest dla mnie mocno odpychajaca
  • Odpowiedz
@piwniczak: A historia sie skonczyla tak, ze nie zarazil jej niczym, co nie zmienia faktu, ze zamiast skulic uszy za to ze przez tydzien obwiniala go o zakazenie jej wszystimi mozliwymi chorobami wenerycznymi (bo cos ja tam bolalo) to dalej go obwinia przed wszystkimi znajomymi o zerwanie, nazywa lajza, frajerem, mowi ze ja wykorzystal.
Aha, zeby nie bylo - to ona nie lubi kondomow :)
  • Odpowiedz
@piwniczak:

zarabiającymi po 70k rocznie i wiecej


Przeciez to tylko niecałe 6k miesiecznie xD normalne zarobki wiec nie wiem co cie dziwi że kobieta nie chciała ciamajdy która zarabia 1,5k miesiecznie na magazynie also no pewnie w pol roku tak jej zeszła atencja bo miala 30 urodziny xD słaby bajt
  • Odpowiedz
@piwniczak: Wcale mnie to nie dziwi. Dziewczyna, gdy przekracza magiczną granicę 28 lat musi być już bardzo ostrożna. Bo to powoli przestaje być czas, gdy może sobie słodko hasać w nadziei że zawsze przyjdzie kolejny bogaty gość, który zechce utrzymywać księżniczkę. To jest moment, w którym to ONA musi coś zaoferować. Coś poza blednącą z dnia na dzień urodą.
Jeśli trafi na taką, która nie jest ani inteligentna, zaradna ani
  • Odpowiedz
  • 8
@wiecejnizjednozwierze: @wiecejnizjednozwierze: Rzecz w tym ze ona rzeczywiście do niedawna trafiała na takich co zarabiają 70, a nawet na takich co zarabiają 100k, przystojnych, mega dobrze zbudowanych angoli i zawsze im dawała kosza po kilku spotkaniach, zawsze byli dla niej mało męscy, a potem ich męskość wyśmiewała wśród swoich znajomych. Autentyczny powód (zreszta juz kiedyś to opisywałem na Wykopie pod innym nickiem) - gość ja zaprosił do siebie,
  • Odpowiedz