Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia #niepopularnaopinia #fitness #dietetyka jak mnie #!$%@?ą ci wszyscy trenerzy personalni, robią jakieś wykłady na temat odżywiania, treningów gadają na tych swoich kanałach a to takie #!$%@? każdy w środowisku wie że #!$%@?ą grubo sterydów, alkohol, narkotyki, HGH to tam w tysiącach jest kute, wykłady z nimi powinny być zatytułowane "możliwość współczesnej farmaceutyki", a janusze dalej myślą że to kasza #pdk grzana 2 klientki z lewej, no nieźle dziewczyny wam #!$%@?ło brzuchy haha
herakliusz_atencjusz - #mikrokoksy #silownia #niepopularnaopinia #fitness #dietetyka ...

źródło: comment_lRuIiEphTqSQqxRTdBpRtMr6NiJUiav8.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@herakliusz_atencjusz nie mam wzoru i nie mam zamiaru stać się czyjąś kopią. Zbuduję swoją idealną sylwetkę.

A jeśli chodzi o zabijanie sportu to nie wiem o co Ci chodzi. Temat sterydów przewinął się tutaj już przy okazji Igrzysk (bracia Zielińscy). Koks BYŁ, JEST i BĘDZIE używany w większości sportów. Tylko od Ciebie zależy czy użyjesz go dobrze i będziesz wyglądał dobrze, czy #!$%@? i będziesz wyglądał (w przypadku kobiet) jak te dwie
  • Odpowiedz
@herakliusz_atencjusz odniosłam się do tego w ostatnim akapicie. :)
Hipokryzja hipokryzją, ale jak mają z tego hajs to czemu na tym nie zarabiać? Ty, ja, spora część mirko wiemy jaka jest prawda, więc nie łykniemy tego jak młode pelikany.
Dodatkowo pamiętaj, że pomimo bicia towaru, muszą mieć wiedzę na temat zarówno treningu, jak i odżywiania, bo to mimo wszystko podstawy tego sportu, więc jeżeli tylko potrafią tę wiedzę odpowiednio przekazać, to nie
  • Odpowiedz