Wpis z mikrobloga

@defoxe: wiem że się nie da, to było pytanie retoryczne skierowane do Ciebie ;)

ktoś się stara, poświęca swój czas a Ty masz pretensje, przecież nikt Ci nie każe tego czytać.
Na pewno znajdzie się ktoś kto z tego skorzysta.
wiem że się nie da,


@jazuu: Wiem, że wiesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ktoś się stara, poświęca swój czas a Ty masz pretensje


@jazuu: Bo cholernie nie lubię powielactwa i marnowania potencjału. Tyle w skrócie, jeśli trzeba - mogę rozwinąć.
jest już tyle wpisów o powielactwie i marnowania potencjału


@jazuu: Skoro tak mówisz. Nie miałem na myśli opisywania samego zjawiska, tylko ten konkretny przypadek i co przez to rozumiem. Ot, mnie osobiście brakuje jakiś specyficznych artykułów, czegoś, czego nikt nie opisywał w internecie lub jest to bardzo zdawkowo opisane. Brakuje własnych ciekawych projektów. A tutaj? Toż to chyba nawet na wiki można znaleźć i w każdej książce.
Czy to nie jest
@defoxe: czy jest jesienią 2016 roku cokolwiek z dziedziny elektroniki, co nie było już wałkowane w internecie miliony razy?

gra pomiędzy elektronicznymi stronami internetowymi polega teraz na jak najprzystępniejeszym przekazaniu podstaw ludziom, którzy niekoniecznie chcą się zajmować tym zawodowo
@Kifot: @defoxe: @jazuu:
sprawa jest dość prosta - piszę na takie tematy, w sprawie których dostaję pytania i takie, które są czytane. Jakbym chciał produkować teksty, których nikt nie czyta, to zostałby na politechnice i pisał skrypty ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przypadku każdego tematu znajdzie się ktoś, kto uzna, że to zbyt mało ambitne i wolałby coś innego...

Niby materiałów Internecie jest wiele, ale
czy jest jesienią 2016 roku cokolwiek z dziedziny elektroniki, co nie było już wałkowane w internecie miliony razy?


@Kifot: Kpisz? Oczywiście. Co chwila powstają nowe scalaki, co chwila powstają nowe moduły (jeśli ktoś jest fanem takowych).

Jakbym chciał produkować teksty, których nikt nie czyta, to zostałby na politechnice i pisał skrypty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Forbot: Wiesz, co... Nawet nie wiem jak to skomentować...
@defoxe: nowe scalaki i nowe moduły są zazwyczaj używane przez ludzi, którzy są na zbyt wysokim poziomie umiejętności, żeby potrzebować takich stron do nauki. Forbot i jemu podobne celują raczej w początkujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Forbot i jemu podobne celują raczej w początkujących ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kifot: Jak większość niestety, jak większość...
Ile można być początkującym i ile można pisać dla początkujących?

Ja jakiś zaawansowany nie jestem, często jednak sięgam po coś więcej. To naprawdę nie jest problem wyjść poza jakieś ramy (np. Arduino). I chętnie czytałbym właśnie coś, co wychodzi ponad te ramy. W tym widzę sens.

@forbot może np.