Wpis z mikrobloga

Minął miesiąc odkąd zacząłem grać na skrzypcach. Dupy nie urywa, jak to na początku, ale myślę że bez jakiegoś totalnego wstydu. Współpraca z moją nauczycielką układa się bardzo dobrze, propsuje że ciągle bada czy nic nie idzie w złą stronę, zdecydowanie łatwiej niż by próbować samemu.

Próbka "były sobie kurki trzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)": https://soundcloud.com/marcin-popko/recording20161016115652

W ten czwartek dostałem nuty do Radioactive - Imagine Dragons, trochę WTF.exe kiedy ja ledwo podstawy gry skończyłem, ale jak to powiedziała moja masterka: "wiem że rzucam cie na głęboką wodę ale na spokojnie sobie to ogarniesz".
I sobie tak wczoraj i dziś rozczytuje, w tempie jeszcze ni cholery nie wychodzi (warning, nie słuchać na słuchawkach odpadajo uszy!!!!111oneoneoen)


Zaczynam rozumieć że za każdą piękną rzeczy stoją setki godzin bólu, które są przede mną ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najważniejsze że mój hype na granie jeszcze bardziej urus, cisnę z tematem kiedy tylko się da ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przyszłym tygodniu będziemy działać już cosik z podkładem.

Wołam @Kobieta-z-Kaloryfera @Shayien @misja_ratunkowa

#skrzypce #naukagrynaskrzypcach #milionowamotywacja #tuxtanczy (nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)) #tuxgranaskrzypcach
t.....4 - Minął miesiąc odkąd zacząłem grać na skrzypcach. Dupy nie urywa, jak to na ...

źródło: comment_f7Tbc9KLeriDLyVDQM6yoYWnm2uZCf4p.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@tux3284: ja ci powiem tak: wrzucaj po jednym filmiku tygodniowo na którym grasz jakiś dobry utwór na skrzypce (ja się nie znam nie wiem które są dobre) i na początku wiesz pierwszy tydzień mocno tragedia potem trochę lepiej, trochę lepiej, na każdym filmiku odrobinę lepiej i wreszcie po dwóch latach masz dzieło sztuki. Masz przepiękną historię udokumentowaną na bieżąco na youtube.
  • Odpowiedz
@blekitny_orzel: Muszę się z tym przespać, tak czy owak jakoś ruszę ze skrzypiącym nerdem, bo taka miała być nazwa robocza tego projektu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak taki pojedynczy filmik co tydzień jako taki dodatkowy smaczek byłby na propsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tux3284: Dzięki za zawołanie. No, całkiem nieźle, jak na początek :) Trochę tu i tam za nisko, ale na pewno wiesz gdzie. Ogólnie nagrywanie się i słuchanie jest wspaniałą praktyką, bo nie wszystko zawsze słychać podczas grania. Pewnie z powodu tego, że jako początkujący staramy się myśleć o 150 rzeczach na raz, które zawodowcom przychodzą naturalnie.

Powodzenia z nowym zadaniem. Ja dla rozrywki też sobie gram różne piosenki i soundtracki.
  • Odpowiedz