Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ech, piszę to, ponieważ pewne dolegliwości fizyczne zaczynają mocno #!$%@?ć moją kondycję psychiczną. Skrótem - mam problem z odbytem. Byłem na przestrzeni 4 lat u trzech lekarzy. Wsadzano mi #!$%@? palec w tyłek, penetrowali mi 20 cm odbytu (rektoskopia) oraz wsadzili 2 metry kabla bez znieczulenia (kolonoskopia), żeby powiedzieć mi, że nic mi nie jest. Na kartce, która widoczna jest w załączniku, zapisałem 25 sytuacji, w których to osoby z mojego otoczenia jasno zaznaczyły, że przeszkadza im fetor. Co do niektórych miałbym wątpliwości, jednak przy tych, których stoi plus, mam stuprocentową pewność, że usłyszana aluzja odnosiła się do mnie. Mweh, aluzja. Raz usłyszałem, że nawet świnia nie chciałaby mnie wąchać, więc bliżej temu do strzelenia w pysk... Zaznaczam, że zawsze dbałem o higienę osobista, sczególnie, gdy zaczęła się te #!$%@? dolegliwości. Nie wiem dlaczego to piszę. Lekarze stwierdzili, że mam problem z głową, rodzina podobnie, a ja jestem pewien, że co najmniej dwie osoby z wypisanych na kartce mogłyby potwierdzić te moje urojenia. Wiecie co w tym jest najgorsze? Lęk przed wyjściem z domu. Obecnie zacząłem studia, jestem świadomy, że jest to czas zawierania kluczowych znajomości, może najlepszy czas by znaleźć kobietę swojego życia. Ja w tym czasie będę zmuszony żyć odseparowany, wyalienowany, byleby nie przeszkadzać innym swoją niechlubną dolegliwością. Każde pociągnięcie nosem w mojej obecności powoduje u mnie palpitację serca, Siedząc czy to na wykładzie, czy na ćwiczeniach, bywa, że zastanawiam się, czy w danym momencie przypadkiem ode mnie nie cuchnie. Z picrela usuwam nazwiska i nazwy miejscowości. #przegryw #feels #medycyna

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ech, piszę to, ponieważ pewne doleg...

źródło: comment_tvJlUG7cXSjziA02wKqfc8ZMtBwjDYZC.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj z ziołowymi herbatami, nie zaszkodzi a może pomóc.
Konkretnie pij codziennie czystek, gdyż łagodzi zapach wydzieliny ciała : "Czystek zmienia zapach naszego ciała. Najprawdopodobniej ta właściwość jest spowodowana umiejętnością usuwania toksyn z organizmu. Najczęściej to one powodują nieprzyjemny zapach naszego potu. Po kilku tygodniach regularnego stosowania czystka wydzieliny ciała są znacznie łagodniejsze w odbiorze, można więc uznać, że działają lepiej niż antyperspirant, ponieważ rozprawiają się z przykrym zapachem "od
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skąd pewność, że smród pochodzi z dupy? Przecież badania wykazały, że dupa ok ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest tyle różnych przypadłości. Może zwyczajnie śmierdzą ci skarpety, śmierdzi twój pot albo śmierdzi ci ust. Nie wiem, nie jestem lekarzem. Zostaw dupę i szukaj w innym kierunku.
  • Odpowiedz
058437e84e : Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. @taju - Nie, jestem pewny co do źródła tego smrodu. Jak wspomniałem, zawsze dbałem o higienę osobistą, tym bardziej przy występowaniu tych dolegliwości. @szymon90 - Na to wychodzi, chociaż rak chłopak siostry coś tam mruknął. @koralowiec - Dzięki za podpowiedź, ale nie chodzi tu o pot. Jeszcze jakiś czas temu jadłem sporo otrębów, piłem 1,5l wody dziennie by wspomóc metabolizm i za wiele mi to nie
  • Odpowiedz