Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie.. może głupie, może mądre - nie wiem. Na ekonomii się nie znam, ale widzę jak funt leci na łeb na szyję. Co myślicie Murki- warto łapać okazje i kupować milijony funtów, a by później sprzedać z zyskiem? Podniesie się funt, czy tak już zostanie? Unilever zaczął wycofywać produkty z brytyjskich Tesco, bo kurs funta jest za niski- to nie wróży dobrze.Co myślicie?

#cebuladeals #ekonomia #uk #kiciochpyta #pytanie
  • 30
Mam takie pytanie.. może głupie, może mądre - nie wiem. Na ekonomii się nie znam, ale widzę jak funt leci na łeb na szyję. Co myślicie Murki- warto łapać okazje i kupować milijony funtów, a by później sprzedać z zyskiem? Podniesie się funt, czy tak już zostanie? Unilever zaczął wycofywać produkty z brytyjskich Tesco, bo kurs funta jest za niski- to nie wróży dobrze.Co myślicie?


@LaCzyzetta: Każdemu kto się nei zna
@plumkajacy_kalafior: Pracuj i oszczędzaj to jest dla mnie płomień zapalny do gównoburzy. Mój ojciec pracuje i odkłada od 30 lat. Nic innego nie robi, tylko pracuje i odkłada. A jak już odłoży, to bach - popsuje się samochód i po odłożonych pieniądzach.

Jeśli robisz w doradztwie/pośrednictwie finansowym, to pewnie wiesz, że pieniądz powinien na siebie zarabiać, a nie leżeć w skarpecie. Nie zainwestuję w tego funta 10 000, ale od czegoś
@LaCzyzetta:

Jeśli robisz w doradztwie/pośrednictwie finansowym, to pewnie wiesz, że pieniądz powinien na siebie zarabiać, a nie leżeć w skarpecie. Nie zainwestuję w tego funta 10 000, ale od czegoś trzeba zacząć (...)

To jest ruletka i hazard niż inwestowanie.
Jeśli masz jakieś pieniądze, to lepiej zainwestować w biznes niż w spekulacje walutowe.
@LaCzyzetta: jesteś wymarzonym klientem dla znajomego co robi w doradztwie
1. starzy nic w zyciu nie odłozyli,
2. ma aspiracje by wyjsc z klasy sredniej
3. nie zna sie
4. fali frazesami typu "pieniadz" musi zarabiac
xD

Zainstaluj sobie wirtualną giełde na telefonie i ucz sie inwestować, a może za kilka lat uda ci sie cos ugrac normnalnym hajsem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LaCzyzetta: Zgadzam się, że inwestowanie w waluty dla samego inwestowania to jest zły pomysł. To taki specyficzny rynek, gdzie ciężko przewidzięc co się z nim stanie. Zbyt duży wpływ mają pewne osoby u władzy, a na tym rynku gra gigantyczna liczba wielorybów, którzy mogą powodować nieprzewidziane wahania kursu.
W waluty inwestować warto gdy np. planujesz zakup nieruchomości za granicą, ale chcesz się zawczas zabezpieczyń przed wahaniem kursu- tj. wiesz że ta