Wpis z mikrobloga

@carl1910: @vind: Nie przekonuje mnie to, raczej taki pomysł z kategorii głupi ale medialny. Myślę że w przyszłości wnioski powinny być mocniej weryfikowane a nie jak obecnie "idziemy na rekord", większość ludzi pogubiła sie czytając lub nawet nie przebrnęła przez listę więc te pierwsze mają lepiej
  • Odpowiedz
Nie przekonuje mnie to, raczej taki pomysł z kategorii głupi ale medialny.


@Sepzpietryny: Nie nazwałbym go głupim, bo jest dosyć pomysłowy. Raczej symboliczny, stawiam go w dokładnie tej samej kategorii co Prząśniczkę. Wiesz, trzeba mieć na uwadze, że "użyteczne" projekty jak remonty chodników, budowa pasaży zwanych woonerfami, usprawnienia komunikacji to niewyczerpane źródło projektów (no dobra, w porównaniu do boisk i komputerów dla szkół nie jest to niewyczerpane) i jeżeli będziemy
  • Odpowiedz
@vind: Masz rację w temacie szukania mniej typowym projektów, nie samymi remontami miasto żyje ale tego typu pomysły to raczej wystawianie miasta na pośmiewisko a nie cokolwiek wartego uwagi. Nie jest to nazwa wymyślona przez łodzian tylko nachalnie (codziennie artykuł) promowana przez łódzką wybiórczą przez co nawet niektórzy stajnia nazywali właśnie ich budynek.

Myśle że w kolejnych edycjach wnioski powinny być mocno weryfikowane żeby nie byl to sposób na remont
  • Odpowiedz
tego typu pomysły to raczej wystawianie miasta na pośmiewisko a nie cokolwiek wartego uwagi.

Stajnia jednorożców stała się raczej pozytywnie przyjętą ciekawostką w kraju, nie widzę w kontynuowaniu tego trendu powodu do wyśmiewania.

Nie jest to nazwa wymyślona przez łodzian tylko nachalnie (codziennie artykuł) promowana przez łódzką wybiórczą przez co nawet niektórzy stajnia nazywali właśnie ich budynek.


@Sepzpietryny: Tu się nie zgodzę, nazwa na tyle szybko została podłapana przez mieszkańców, że śmiało można mówić że to przez nich jest rozpromowana. A nawet jeżeli nie to z moich obserwacji wynika że raczej ją polubili i jest obecnie niemalże
  • Odpowiedz
@vind: Cóż, nie zgodzimy się tylko w kwestii tej fatalnej nazwy, po komentarzach pod artykułem widać że nie tylko mnie nie przypadła do gustu a najczęściej używaną jest przystanek centrum lub central
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: W komentarzach pod artykułami na takich portalach zawsze piszą tylko te jednostki którym wszystko nie pasuje, niezależnie czego dotyczy artykuł :D Osobiście nie słyszałem żeby ktoś mówił przystanek centrum lub central, parę razy się zdarzyło przesiadkowo ale najczęściej stajnia.
  • Odpowiedz
@RottenKitten: nie mam problemu ani z Prząśniczką ani z pomnikiem, oba pomysły jak dla mnie dobre. Natomiast jeżeli chodzi Ci o konkurs na nową nazwę woonerfu to jest to jakiś żart chyba. Jeżeli coś się przyjęło w społeczeństwie to nie należy tego zmieniać na siłę.
  • Odpowiedz