Wpis z mikrobloga

@trololo55: @Eau-Rouge: Konig ma grubszy pancerz, ciut lepszą obrona p lot, kilka sekund szybsze ładowanie baterii. Atutem Kongo jest jego potężny zasięg dział 21,2 km co czyni z niego dobrego snajpera - Konig 16 km, max uszkodzenia pociskami AP 10200 - Konig 8400, o 7000 więcej pkt wytrzymałości oraz prędkość też lepsza 30 węzłów - Konig 24.
@RUNDMC: Jeśli na tier 5 16km to za mały zasięg dla ciebie to grasz źle. W ogóle zasięg powyżej 20km w całej grze jest kompletnie bezużyteczny, bo snajpienie z tych dystansów to idiotyzm. Nawet dla Kongo optymalny dystans to kilkanaście kilometrów, a nie 21.

Więcej HP na Kongo nic nie znaczy, jeśli Kongo łatwo łapie cytadele, których nie da się naprawić, podczas gdy Konig cytadel nie łapie nigdy, a dmg ze
@Eau-Rouge: rozegrałem jak na razie 6 gier, na jednej miałem spinkę z Scharnhorstem szedłem na niego jak #!$%@? dziki byk, nie będzie minie tu premiusz pykał za wyspy ( ͡° ͜ʖ ͡°), żebym nie wyłapał torpedy od CV, co mnie bardzo osłabiło to prawdopodobnie poszedł by na dno. Pogramy zobaczymy, może za szybko Koniga zrugałem, pewnie przez przyzwyczajenie do parametrów Konga. Też zauważyłem że strzał z pełnego
@RUNDMC: Przepraszam Koniga i wycofuje to co napisałem wcześniej @Eau-Rouge: miał rację ostatnie 3 bitwy, zaliczyłem łącznie 8 stopień, kilka cytadel z czego 2x w Kongo, zadane średnie obrażenia na 1 bitwę to ok. 90 000 uszkodzeń, niezły diabeł z tego okrętu.