Wpis z mikrobloga

@Akayari: Nie mam i nie chcę.

Po tym, jak ex próbowała mi zrobić "dziecko niespodziankę", gdy spałem po zdrowej ilości alko (nie wiem jakim cudem, ale nie dość, że się obudziłem, to miałem jeszcze siłę woli by ją z siebie zrzucić) w planach jest wazektomia.

Tyle co się naoglądałem #!$%@? akcji z różowymi w roli głównej przez całe życie to się w głowie nie mieści.
@shadowsof2: Nie wiem więc jaka to była ex, bo na normalną nie wyglądała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U nas bobo pojawiło się niespodziewanie, ale tak czy siak jesteśmy już trochę starsi, więc wielkim zaskoczeniem to nie było (a i trochę się też staraliśmy) i jesteśmy szczęśliwi (przynajmniej mam takie wrażenie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
#!$%@? stulejarze nawet się do tego nie nadają, bo są życiowymi nieudacznikami. Każdy kto nie chce z powódek egoistycznych powinien mieć raka, a zło tego świata #!$%@?ć im hajs


@ostulemijo: tak, zrób dziecko, i potem dramat bo ono dorasta i jest zdolne do tak niehumanistycznych przesiąkniętych złem agresywnych stwierdzeń w internecie, jak powyższe, o kimś innym, kto mu nic złego nie zrobił, bo go nawet nie zna.

to już lepiej nie
@Dutch: słownik czego? I co chciałeś w temacie dodać poza niskiego poziomu próbą pojechania?
@spere: co w mojej wypowiedzi jest nie w porządku? Że ktoś nie chce dzieci, bo będzie miał na audi a6z a nie a8? Bo w końcu będzie odpowiedzialność ponosił? Bo się nie chce?
@ostulemijo: nawet nie wiem co te symbole oznaczają, a6z, a8 itp.

wiesz, każdy sądzi wedle siebie, to ty określasz czyjąś chęć lub niechęć posiadania dzieci, jakimiś aspektami materialnymi, że lepsze droższe, wersje jakichś przedmiotów byłyby wtedy dostępne.
W strasznie ograniczonym zakresie oceniasz czyjeś pobudki. Może to właśnie ty zbyt materialistycznie podchodzisz, skoro to takie kwestie wg. ciebie by decydowały...

w twojej wypowiedzi nie w porządki jest agresywny napastliwy sposób w jakim
@spere: bo bardzo nie lubię, jak napisałem na samym początku, jak ktoś nie chce dzieci wyłącznie z powodów typu "brak kasy" (u pary mającej 5-cyfrowy miesięczny dochód) czy "zepsute plany na wakacje" oraz inne egoistyczne. Pozostałe szanuję i potrafię zrozumieć. Spotkałem ludzi, którzy tak myślą, niestety.
@MissCthulhu: bo? Masz jakąś ułomność? Co Ci przeszkadza?
@ostulemijo: A co Cię to obchodzi, że ktoś woli nowe audi od dzieciaka? Lepiej #!$%@?ć swój hajs na przyjemności i nigdy sobie dziecka nie zrobić niż narobić dzieciarni, kiedy nie ma się kasy żeby ją utrzymać.
@ostulemijo: a skąd ty człowieku wiesz ile procent osób nie chciałoby dziecka z powodu większej "kasy" dzięki temu.

przecież zacząłeś od chamskiego wyzywania od stuleji i życiowych nieudaczników, a nie od bogaczy egoistów

w ogóle trzymając się tej logiki, stuleje i nieudacznicy raczej z innych powodów niż rozpasanie finansowe, mieliby niejakie problemy z pojawieniem się możliwości że urodzi im ktoś dziecko