Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pro tip dla samotnych młodych mamusiek z dzieckiem.
Jeśli już ktoś odpowiedział na wasze ogłoszenie towarzyskie w którym była informacja, że decydując się na was dostaje się (zupełnie jak u operatorów komórkowych) niechciany pakiet to nie przyprowadzajcie na pierwsze spotkanie tego "bagażu z przeszłości".

No #!$%@?. Umówiłem się na spotkanie z 22 letnią mamuśką "po przejściach" (wiem wiem ... ale inne mnie nie chcą #stuleja here) a ona przyprowadziła na pierwsze spotkanie/randkę gówniaka.
Nie wiem jak inni mężczyźni ale ja potrafię czytać i nie trzeba było mi przypominać o tym fakcie.
Pomyślcie w jak bardzo niezręcznej sytuacji stawia to drugą osobę. Nie wiedziałem czy mam to to dotknąć czy udawać, że tego nie widzę.
Ni to się głupio szczerzyć do tego no bo co? Miałem udawać, że odpowiada mi czyjś gówniak?
Nawet nie wspominam o tym, jak koncentrowała się jej uwaga. Idąc na spotkanie chyba normalne oczekiwać od drugiej osoby całej uwagi a nie ...
Hehe Karolku jesteś hehe głodny? Może sisiu zrobiłeś? No na pewno 8 miesięczne dziecko ci odpowie.

Jestem zdania, że prawdziwego mężczyznę można rozpoznać po tym jak kończy a nie jak rozpoczyna więc zaciskając zęby, przymykając oko na Karolka wysiedziałem do końca i powiedziałem, że niestety nie jestem zainteresowany bo przyprowadzając ze sobą gówniaka i poświęcając jemu uwagę nie okazała mi szacunku.
No i dopiero wyszła strzyga z lasu. Hurr durr bo wy wszyscy jesteście tacy sami, zaliczyć i zostawić. No super bulwo. Tylko kto co i po co przyprowadził? Było nie przyprowadzać.
Nie uważałem do tej pory czyjegoś gówniaka za problem. Ok - jest to spora przeszkoda ale byłem zdania, że jeśli matka będzie kumata i ogarnięta to da się coś jeszcze z tego zbudować (nie ma co skreślać dziewczyn za błędy które każdy popełnia). Trzeba naprawiać to co się da a nie burzyć czy budować nowe.
Dzisiaj zmieniłem zdanie. Gówniak to jednak jest problem. To tak jakbym miał niespłacone kredyty oraz komornika i bym wziął teczkę z papierami, wezwaniami do zapłaty itp. na pierwszą randkę położył to na stole i hehe no bo wiesz to mój "bagaż z przeszłości" który musiMY przezwyciężyć.

W sumie jakby tak na pierwszych spotkaniach wszyscy odkrywali swoje wady i problemy to czy życie nie było by lepsze? Nie było by rozczarowań, na pewno mniej rozwodów, kłótni. Np. przychodzi facet i mówi wprost: mam problem z alkoholem, przychodzi babka i mówi: mam szał #!$%@?. Wtedy by było wiadomo, że aha - ona mnie może zdradzić, on rozbije rodzinę.

A wy mirki co o tym sądzicie? Kto miał rację? A może nigdy byście się nie zdecydowali na matkę z dzieckiem? Niech mirko wyda wyrok! Wołam #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw #tfwnogf #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Kto miał rację? Gówniak na pierwszej randce.

  • OP 54.1% (382)
  • MAMUŚKA Z GÓWNIAKIEM 7.9% (56)
  • Matka z dzieckiem? Oszalałeś? Nigdy w życiu! 38.0% (268)

Oddanych głosów: 706

  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania prawda jedt taka, ze liczyles na seks od zdesperowanej (w twoim przekonaniu) dziewczyny i masz bol tylka. Dobrze zrobila, bo teraz wiesz, ze to nie dla ciebie. Z listy mozesz wykreslic samotne matki, jako potencjalne partnerki.
  • Odpowiedz
  • 22
@mus_tang testowala go ale na pierwszym spotkaniu tak od razu? no ludzie, niech poczeka do drugiego spotkania piszac ze nie ma go z kim zostawic, jakos tak delikatnie, a nie wypadla jak filip z konopii >no elo seba, to jest brajan. Dziewczynie chyba szkoda czasu i zbyt wielu juz przerobila zeby tracic czas wiec szuka kogos dla Brajana tak bez pierdzielenia

Swoja droga to mogla myslec za wczasu albo zostac z
  • Odpowiedz
OP: @WektorWlasny

Rozumiem jakby przyprowadziła na drugie, trzecie ... ale żeby na pierwsze?
Żeby chociaż napisała - słuchaj nie mam z kim dziecka zostawić i wtedy mogła by liczyć, że zaproponuję aby wzięła je ze sobą lub inny termin albo nawet wprost zapytać czy mogę wziąć małego ze sobą. Cokolwiek. A nie tak jak ona to zrobiła, że postawiła mnie przed faktem dokonanym. Bardzo egoistyczne zachowanie.

Gdybym wiedział to po pierwsze wybrałbym odpowiedniejsze miejsce a nie - siedzę w Sphinxie i widzę dziewczynę z wózkiem przepychającą się między
  • Odpowiedz
MirkoWyznania prawda jedt taka, ze liczyles na seks od zdesperowanej (w twoim przekonaniu) dziewczyny i masz bol tylka. Dobrze zrobila, bo teraz wiesz, ze to nie dla ciebie. Z listy mozesz wykreslic samotne matki, jako potencjalne partnerki.


@taktoto: Może liczył, ale co Ci do tego? Super zrobiła dając dupy Sebie, a aktualnie swoje żale wylewa na kolejnych facetach gdyż znowu w życiu mi nie wyszło... No cóż za swoje konsekwencje
Dezzerter - > MirkoWyznania prawda jedt taka, ze liczyles na seks od zdesperowanej (w...

źródło: comment_Iwv2SYzdyna44e1asiyuP4779nIyZBLw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@mus_tang dokładnie.
Skoro panna przyszła na spotkanie z gówniakiem dała ci sygnał:
- są dwa etapy życia kobiety, gdy stara się o dziecko i gdy ma już seks głęboko w piździe. Ja już mam dziecko, więc skoro nie chcesz mnie gdy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie gdy jestem najlepsza. Oblałeś.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Serio jesteś aż tak zdesperowany, że chodzisz na randki z jakimiś Karynami, które kiedyś głośno i dumnie krzyczały "łobuz kocha najmocniej <3" a teraz szukają "ustabilizowanego, porządnego, dobrze zarabiającego, kochanego i miłego chłopaka"? XD To nie lepiej być już samemu, "przegrywem", "stuleją", niż zadawać się na siłę z totalnym dnem intelektualnym, żeby tylko być z kimkolwiek?
  • Odpowiedz
@ARhD: Nic takiego nie napisałam. Skoro OP sam jest "mało przystojny" to niech szuka sobie kobiety mało atrakcyjnej. Może nie będzie zbyt urodziwa ale chociaż inteligentna, będą ich dzielić jakieś zainteresowania, pasje. Oboje byliby szczęśliwi. Ale nie, lepiej się pakować w związek z Karyną, która jest głupia jak but i w młodości prowadziła się z jakimiś Sebixami, zaliczyła z jednym wpadkę, ale za to jest ładniejsza. Faktycznie świetnie na pewno
  • Odpowiedz
lepiej się pakować w związek z Karyną, która jest głupia jak but i w młodości prowadziła się z jakimiś Sebixami, zaliczyła z jednym wpadkę, ale za to jest ładniejsza.


@lady_katarina: Takie są męskie priorytety, przykro mi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz