Wpis z mikrobloga

@11mariom: To może mam słabą wyobraźnię, bo ani tu nie widzę cipki, ani w pomniku z Rzeszowa. Serio, jak ludzie w każdym podłużnym otworze dopatrują się waginy, to raczej mają jakiś problem ze sobą. Bez urazy.

Z ogonem i mocowaniem tablicy, to już taka moda i chyba normalne kształty nie wrócą, a przepisy wymagają tablicy za obrysem. Mimo wszystko kształt mi się podoba, nie jest tak wyniesiony w górę jak
  • Odpowiedz
@enjoi: @tosyu: @11mariom: Mi tam się wszystko podoba, pozycje z włączonymi mijania, wyglądają jak zmarszczone brwi nad oczami, takie "z-----e cię!" :D. Podoba mi się wszystko poza...jak to w zdecydowanej większości ostatnio prezentowanych moto, niezależnie czy to Honda, Kawasaki czy Yamaha, we wszystkich jest paskudny wydech kompletnie oderwany od stylistyki motocykla.
  • Odpowiedz
@enjoi: No suzuki wiedzie prym pod tym względem :). To wygląda tak, jakby projektant był z europy, a wykonawca wydechów ze stanów i popieprzyły mu się jednostki metryczne z imperialnymi :D.
  • Odpowiedz
To może mam słabą wyobraźnię, bo ani tu nie widzę cipki, ani w pomniku z Rzeszowa. Serio, jak ludzie w każdym podłużnym otworze dopatrują się waginy, to raczej mają jakiś problem ze sobą. Bez urazy.


@enjoi: raczej w złą stronę to bierzesz :P To było humorystyczne porównanie. "nie podoba mi się, poszukam jakiegoś porównania". Spokojnie, ze mną wszystko w porządku :P


Mi tam się wszystko podoba, pozycje z włączonymi mijania, wyglądają jak zmarszczone brwi nad oczami, takie "z-----e
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@11mariom jeśli są zrobione na ledach, jak światła w Mt09 tracer, to możesz mi wierzyć, że będzie to widoczne nawet w słoneczny dzień.
  • Odpowiedz
@enjoi: tyl jak zywkle s---------y i żadnego "a bo lepiej niz w suzuki". Nadal c-----o i basta :P

Ogolnie ładny, ale nie podoba mi sie styl w jakin zmierza yamaha :/
  • Odpowiedz