Wpis z mikrobloga

elo mireczki, ktoś tutaj jeszcze korzysta z hostingu nazwa.pl? Właśnie popełniłem do nich takiego maila, ciekawy jestem co odpiszą :)

"Witam, mam już kilkanaście lat u Państwa serwer i ponad 20 domen. Pomijając fakt że wiele razy obiecali mi Państwo rabaty STAŁE na serwer i inne usługi zawsze musiałem się przy przedłużeniu upominać. Na dzień dzisiejszy jestem zdeterminowany i chce przenieść wszystkie usługi do innego operatora gdzie serwer w standardzie bez rabatów kosztuje mnie mniej niż u państwa a przedłużenie domen jest ponad 20% tańsze.
Pomijam fakt częstych awarii z państwa strony bo to już nie nadaje się do komentowania.
Czy mają Państwo zamiar coś z tym zrobić, utrzymać klienta czy po prostu pakować się i zrobić papa?"

#hosting #nazwapl
  • 3
@ctrl_alt_del Wiesz... jeśli szukasz dobrej ceny na domeny, to w Hekko.pl odnowienie .pl jest po 54,12 zł BRUTTO... a co do Twojego obecnego operatora, to zapewne zależy to od tego, czy taki stały rabat można w systemie oznaczyć, czy też system jest tak skonstruowany, że przyjmuje rabat tylko na pierwszy okres rozliczeniowy. Pewnie osoba, która procesowała Twoje zgłoszenie miała dobre chęci, ale może system jej nie pozwolił oznaczyć tego trwale?