Wpis z mikrobloga

@wi1qqqq: Fizjoterapeuta nie lubi swojej pracy? To dziwne, ale nie lubisz, to nie lubisz. Więc szczrze - co lubisz? Lubisz inne rzeczy związane z zawodem? Kinezyterapie lub zabiegi fizykalne?
@wi1qqqq: nie wiem jak to tam wygląda z fizjoterapeutą od strony prawnej (jakieś obostrzenia? ) ale jak już masz swój gabinet to zatrudnij typa, niech na Ciebie pracuje, otwieraj następny gabinet w innej części miasta, popracuj tam, spraw żeby finalnie ludzie pracowali na Ciebie ;) długa i ciężka droga, ale potem w wolnym czasie robisz coś co lubisz :D
Ja z racji polskich realiów finansowych 10 lat temu się przekwalifikowałem i robię w energetyce. Ale też nie lubię swojej roboty, więc coś zmieniam. Jak widzisz, piszę z firmowego konta ifucha.pl - stworzyłem stronę dla szukającyc i zlecających jakąś formę pracy dorywczej lub nietypowych zleceń. Myślę, żę we Fr też coś takiego jest, może wrzuć na taką stronę ogłoszenie, jako wolny strzelec: fizjoterapia spotrowa. Może powoli zmienisz kierunek, masz przygotowanie. A tak
@ifucha-pl: ehh no nie jest tak zle jak sie wydaje ale brak mi jakiejkolwiek motywacji :( to Ci francuzi sa tacy #!$%@?, ze sie zyc odechciewa.... z praca dla fizjo jest tutaj klawo bo wszedzie pelno :) i realia zupelnie inne... to ile Ty masz lat :P?
@wi1qqqq: 32, ale jeżeli dostrzegasz nieścisłość między przekwalifikowaniem do teraz, to dlatego, że zacząłem pracę po 2 letnim studium i rok później już szukałem innego zajęcia. Miałem m.in. działającą firmę z roletami itp. Jeszcze przez jakiś czas robiłem fizjo jako dodatkową pracę.