Wpis z mikrobloga

Macie może w swoich autach akumulatory jakichś mniej znanych firm niż te "główne" typu Bosch, Centra, Varta itd? Chodzi mi o akumulatory z Allegro czy z Intercars - mają gwarancje, odpowiednie parametry i definitywnie dobrą cenę i zastanawiam się nad kupnem właśnei takiego akumulatora no-name typu 4Max, Volt, Asset itd. Warto, nie warto? A akumulatory z marketów? Ponoć większość takich no-nameów to tak na prawdę akumulatory od dużych producentów, tyle że z inną naklejką?
#samochody #akumulator #pytanie #motoryzacja
  • 9
@drakerc: polecam kupić w IC, bo po pierwsze oddasz stary akumulator i masz małą zniżkę o ile pamiętam. Nawet jesli nie to nie masz problemu z trzymaniem tego szmelcu.
A no i przed wydaniem sprawdzą Ci napięcie. I nawet jak poprosisz to Ci wsadzą do auta.
Co do samego aku, to opinie są różne. Ja bym wybrał coś ze znanych firm, ale akurat 4Max'ów sprzedaje się dużo i ludzie jakoś żyją
Ja w zeszłym roku kupiłem polskiego Jenoxa i miałem okazję sprawdzić go trochę w Norwegii na wyjeździe. Nie zawiódł mnie ani razu i do tej pory śmiga jak należy. Już nie pierwszy raz przekonałem się, że te popularne "giganty" nie są warte zachodu.