Wpis z mikrobloga

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądał by wykop gdyby rewolucja seksualna przebiegła w odwrotnym kierunku?

Nazywał by się wyKOT i byłby portalem sfrustrowanych dziewic marzących jedynie o tym by dotknąć męskiego prącia. Najpopularniejsze tagi to byłyby: (bez hashów) pokazkota, smiesznekotki, koty, tfwnbf.

Składałby się w 90% z kobiet narzekających na swoje losy i brak powodzenia u mężczyzn i w 10% z facetów którzy nie mają AŻ tak wielkiego powodzenia u kobiet i zdobywają atencję i poklask u kobiet tylko dlatego że kolor pod ich avatarem jest niebieski. Wyobrażam sobie to: kawałek torsu lub męskiej nogi i sprośne komentarze różowych ciągnące się dziesiątkami, bezpośrednie propozycje i stalkowanie od masy kobiet które zachaczałoby już o desperację. Kobiety zakładałyby konto podszywając się pod facetów, żeby ich wpisy miały większą atencję.

Niebieski 4/10 robiący pokazmorde byłby odebrany jako cichy spokojny i romantyczny przynajmniej u 20% różowych bo u alf i tak 90% nie miałoby szans nawet na zobaczenie beniza, oraz każdy facet miałby nieprzyjemność otrzymać w prywatnej wiadomości zdjęcie waginy. Dlaczego nieprzyjemność? otóż dlatego że niebiescy już byliby zmęczeni tym natręctwem różowych i nawet by ich to nie podniecało.

Dywagacje można posunąć dalej i pomyśleć jakby wyglądał świat lub reszta internetu. Sfrustrowane różowe utrzymujące niebieskich którzy i tak mają je w dupie, facet załatwiający sobie prace tym że przeleci szefową itp itp xdd kurde jak sobie pomyśle jak różowe mają łatwo XDD oczywiście was nie obwiniam że losy świata tak się potoczyły, zyskałyście nowe przywileje nie tracąc starych, chyba każdy by to wykorzystywał a nie melancholijnie wspołczuł innym.

#tfwnogf #tfwnobf #przemysleniazdupy #rozowepaski #niebieskiepaski #stulejacontent #przegryw
Allbis - Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądał by wykop gdyby rewolucja seksua...

źródło: comment_HgZ4kc1J6BXuPMnrjGBOVzLnrwXeIf95.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
wrzucajcie w komentarzach własne propozycje jakie zjawiska mogłyby być wtedy obserwowane na wypoku w internecie lub w realu.
  • Odpowiedz
to może wytłumacz? ;d


@Allbis: Mam Ci tłumaczyć, czemu kobiety wcale nie mają tak łatwo i kolorowo?
Serio Tobie się wydaje, że wszystkie jesteśmy utrzymywane przez kogoś, że dostajemy awanse za nic? Że wszystko da się załatwić dupą i to właśnie robimy?

Zejdź na ziemię, odstaw wykop i filmy dla przygłupów. Zacznij może od rozmowy z mamą, siostrą, babcią.
Swoją drogą ciekawe, co by powiedziały, jakby zobaczyły, co tu wypisujesz.
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: ja #!$%@? jaki bul dupy XDDDDDD przecież każde ze zjawisk które wymieniłem jest x-razy częściej obserwowane u różowych niż u niebieskich, czyż nie?? podawałem we wpisie liczby w procentach nigdzie nie użyłem 100%.
  • Odpowiedz
Serio Tobie się wydaje, że wszystkie jesteśmy utrzymywane przez kogoś


@to_juz_przesada: a słyszałaś np kiedyś tekst "mariusz to ten z tych co leci na pieniądze"? xD słyszałaś o awansie w pracy bo gość przeleciał szefową? :D

ja nie chcę hejtować nic ale nie udawajym że rewolucji seksualnej nie ma
  • Odpowiedz
@to_juz_przesada: @Allbis: @KwadratowyPomidor2: hurr durr bialorycerz harmonijka usun konto.
Prawda jest taka ze kobiety maja w zyciu bardziej #!$%@?. Dobrze maja laski 8/10 wzwyz. Zdecydowana wiekszosc to raczej 5/10 i to one musza dorownywac facetom bo ladnej buzki brak i juz faceci tak nie wariuja. Facet nawet brzydki i glupi moze sie dorobic kasy i miec podstawowy atrybut mezczyzny czyli obietnice dobrego zycia dla kobiety. Laska
  • Odpowiedz
@Allbis: Ale co Ty mi tu podajesz. Nikt nie daje #!$%@? o jakies wirtualne plusy w wirtualnym swiecie. Laski maja duzo wiecej atencji i co bardziej przedsiebiorcze moga cos nawet na tym zarobic. Patrz twitch. Na wypoku laska doladuje atencje i zobaczy jakies pracie w prywatnej wiadomosci ale nic jej to nie pomoze w realnym swieci bo sie okazuje ze w realu nawet nikt nie chce do niej podejsc. Kilka
  • Odpowiedz
@Allbis: w sumie na wykopie mogłoby być to nawet śmieszne.Post na dowolny temat jakiegoś niebieskiego i same komentarze "Dobra,zamknij mordę tylko zrób ##!$%@? XD!!" albo pod jakimś autorskim tagiem jakiejś różowej #chlopcyzliceumboners by wrzucały obleśne komentarze "ale bym mu zwaliła konia brudną ręką"

Śmieszne
  • Odpowiedz
@Allbis: ale tak było. jak znika problem tego że rożowa się puści, odejdzie i zabierze 50% majątku piernicząc wcześniej "co nie ufasz mi? nie wiesz co to miłość!":))) to wtedy mozna sie spokojnie zajac zyciem, wychowywaniem dzieci, zarabianiem, pasjami, psychika jest ulozona, bo ta rozowa zawsze bedzie musiala byc i wspierac, zamiast odstawiac cyrki:) dla zdrowia psychicznego dawac tez seks:) to ona bedzie zabiegała o niebieskiego ktory ma wiecej do zaoferowania:) status, siłę, bezpieczenstwo, doswiadczenie, mądrość XDD choc dzisiaj dla nich to brzmi kosmicznie kiedy same magisterki elokwentne co to nie one, a niebiescy dla nich to tacy idioci co sie nie domyslaja i tylko o jednym mysla pijac piwko przed grą z 2001r bo na inne nie stać xD mysla tak bo sa potrzeby niespelnione przez ksiezniczkowanie i wybrednosc po rewolucji, a co tworzy niemeskie postawy gdzie trzeba sobie na rozowa zasluzyc i zabiegac, jak jakis osiol:) dzisiaj to sie mestwo nazywa:) haha

rozowym jest latwiej w zyciu, dostaja wiecej wsparcia, jak im zle, nie musza byc inteligentne, miec umiejetnosci, byc super pewne siebie i odwazne, wystarczy ze zlapia fajnego niebieskiego pojawiajac sie obok i bedac wybrana:) czasem to szczesliwy los:) do tego niewiele trzeba bedac juz 5-6/10 i mloda. ale ze wola mlodosc #!$%@? na zabawę i ruchanie sie z polowa swiata, zwiedzajac i myslac ze milosc przyjdzie jak juz bedzie stara, naiwnie wierzac ze wyglad sie nie liczy to przegrywa zycie i jest takim samym przegrywem jak stulejarz:)

natura troche #!$%@?ła psychike kobiet ktore marza tylko o ksieciach z bajki, a tylu ich nie ma i biorą co jest:) jak nie bylo rewolucji to sie cieszyły że wogole
  • Odpowiedz