Wpis z mikrobloga

@gerard-kowalski: nawet jakby mi guma poszła to bym się na jednym kole nauczył jeździć :D
@Crea: No ja dzisiaj akurat spieszyłem się i membrany nie założyłem, ale kurtka sama też się jeszcze nie poddała.
@Drail: mam bardzo dobrze spasowany, więc do interkomu będę musiał podciąć sobie trochę, żeby słuchawki się zmieściły, no i pin locka muszę dokupić bo w standardzie nie było. Najcichszy nie jest. Ale poza tymi mankamentami
@Przepior86: No właśnie myślałem ze dla mnie jest głośny, ale widzę ze to nie tylko moje odczucie. Pinlocka tez muszę dokupić. Ogólnie mało w nim jeździłem bo mam jeszcze foxa v1 :p
@Drail: no to to już trochę inna zabawka :) będę się zastanwiać czy na kolejny sezon czy następny kask generalnie nie kupić sobie szczęki. Jednak sporo by mi się przydała jak się jeździ po mieście.
@Przepior86 ja tam nic nie musialem ciąć w kasku żeby mi interkom wszedł. Jakby stworzony pod ten konkretny kask ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mam kask z typu tych dłuższych niz szerszych :)
@gerard-kowalski: HJC TR-1
@Stitch: ja próbowałem, wkładałem te płaskie słuchawki i po 500 m musiałem się zatrzymać i wyjąć bo tak mnie cisnęły, że łeb mi pękał. Narazie jeżdżę na takich wkładanych do uszu słuchawkach od telefonu, bo inaczej nie da rady.
@Stitch: Na piankach? jak to wygląda?
przymierzałem jeszcze taki na kablu co był. Zresztą przepiorka jeszcze z tymi słuchawkami od niego jeździ, więc może widziałeś. Słuchawki były tam takie płaskie wklejane na rzep, a z tego co widziałem w kilku nowych bezprzewodowych to same słuchawki wyglądają podobnie, dlatego narazie sobie taki zakup odpuściłem.
@Przepior86: orgi sluchawki seny, przyklejasz do nich pianke z rzepem i do wyściółki. (co u mnie sie okazalo i tak nie mialo sensu, bo sluchawki weszly do takiej jakby kieszonki.. :D)
@Stitch: no to tam jest podobnie, płaskie słuchawki z rzepem do wyściółki, ale mnie po prostu cisną w baniak, więc musiałbym ryć w kasku, więc narazie dałem sobie siana.
@staryhaliny: chodzi Ci o ten na nos? miałem od nowości, był chyba osobno w kartownie jak kupiłem.