Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki. Nie mam konta na wykopie, więc pisze tutaj. Mam 19 i w lato podjąłem się pracy jak się teraz okazało u #januszbiznesu, który zatrudnił mnie w swojej firmie przez urząd pracy na program "refundacja kosztów zatrudnienia" więc ma zwrot kasy za mnie, że tam pracuje przez 2 lata. Niestety dla mnie okazało się, że jest typowym januszem biznesu i ciągle jestem r*chany w tyłek i nie będę tu wypisywać wszystkiego. Ale ogólnie płaci mi mniej niż powinienem potrąca mi kase od pensji od głupich pomyłek, ciągle się na mnie drze. I ogólnie odgraża mi się. że się nie zwolnie bo będę musiał zwracać pieniądze do urzędu pracy za ten projekt. Co ja mogę w tej sytuacji zrobić?

#pomocy #pomocprawna #urzadpracy #kiciochpyta #problem #praca #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: też robię u Janusza biznesu już rok. Nie zgodziłem się na staż bo hajs z urzędu dostaje który wpada na konto odlicza od wypłaty. Oczywiście praca bez umowy. Na stanowisku kierowniczym na którym potrzebne są specjalistyczne szkolenia i uprawnienia. Tylko czekam aż PiP mi wpadnie na inwestycje ( ͡º ͜ʖ͡º)