Wpis z mikrobloga

Nowe badania sugerują, że w wyniku promieniowania kosmicznego ludzie po kilku miesiącach mogą zapadać na demencję i choroby psychiczne. Tak jest u szczurów.

#spacex #musk

Więcej tu LINK
  • 30
  • Odpowiedz
Hej tutaj jest lista skrótów, które pojawiły się do tej pory w tym wpisie i jego komentarzach.

OCISLY - Of Course I Still Love You (Marmac 304) – “Oczywiście, że wciąż cię kocham” – Pseudonim barki ustawianej na Atlantyku, służącej jako lądowisko dla pierwszego stopnia rakiety. Następca JRTI.
ISS - International Space Station – Międzynarodowa Stacja Kosmiczna – międzynarodowy, zamieszkały satelita, umieszczony na niskiej orbicie okołoziemskiej.
ITS - Interplanetary Transport System (see MCT)
LEO - Low Earth Orbit – Niska orbita okołoziemska – orbita o wysokości poniżej 2 000 km.
  • Odpowiedz
@LooZ: Nie, tylko nie być takim gburem. Jak już pokusiłeś się na odpisanie to mogłeś napisać po prostu, że się pomyłem i że ich tylu nie będzie. Tyle. Mam wrażenie, że wszystkim co powątpiewają najchętniej dałbyś w mordę.
Bycie na wykopie sceptykiem to ciężki los.
  • Odpowiedz
@OCISLY: Czytając twoje wypowiedzi, wydaje mi sie, że masz 13 lat. Zachowujesz sie jak jakiś #!$%@? gibus. gdy ktoś zakwestionuje racjonalnie (!) skutki uboczne takiej podróży, to dostajesz wścieklizny macicy. odstaw ten wykop.
  • Odpowiedz