Wpis z mikrobloga

@Rzeczpospolita_pl: nie, to raczej maslo maslane, przeczytaj to co napisales i sie zastanow jak to wypadlo :) dej pan spokoj, tylko juz nie robcie reklamy na mirko, a jak chcecie sie reklamowac to heheh robcie to jak inne firme i wykupcie reklame, obnwait... Ale wy nie musicie bo sie dobrze sprzedajecie...facepalm
@Rzeczpospolita_pl kiedyś czytałem regularnie. Obecnie czytając te wszystkie newsy mam wrażenie, ze ktos wykopał mi szambo w mózgu i probujecie usilnie wlać do niego swój potok fekaliów. zmanipulowane newsy, oraz clickbaity na każdym kroku. :(
@gregu-: a co do ma do Twojego

"Jak cos sie musi reklamowac to znaczy, ze sie slabo sprzedaje?

No ale dobrze odpowiem Ci i na to bo widze, ze dalej nie rozumiesz. Reklama ma rozne źrodla przez ktore dostaje sie do wymarzonej grupy docelowej wiesz co to jest grupa docelowa? Albo w sumie wyjaśnie Ci tak na zapas.

Na przykladzie grupą docelową reklam klockow cobi sa dzieci w wieku 3-12 i
@skk1993: jestem przeciwko wykorzystywaniu mirko do nachalnej reklamy. Koles z rp, widac ze to gimbaza, w sensie po gimbazie a nie po liceum. Ja nic nie mam do tej gazety, po prostu irytuje mnie takie tandetne zachecanie do kupna. Zal.tu i tyle. Co do targetu reklamy widac ze rp robi to zle, i nie bede tlumaczul dlaczego bo to nie moja praca.
@gregu-: Gorzej - kończyłem korespondencyjnie podstawówkę. A i tak musiałem powtarzać klasę. Szczęściem jest tu Pan - jak mniemam po dziewięciolatce jeszcze. ( ͡° ͜ʖ ͡°). I widzi Pan - po to jesteśmy na Wykopie, żeby spotykać inteligentnych ludzi i czegoś się od nich uczyć.
@gregu-

jesli ktos musi cos reklamowac to znaczy ze slabo sie sprzdaje, bo jakby sie sprzedawalo to by reklamowac nie bylo trzeba


To najgenialniejsza myśl naszych czasów. Pepsi i Coca Cola są najlepszym przykładem.
@Rzeczpospolita_pl: Wszystko fajnie, ale pamiętam jak w okresie letnim chciałem kupić "RZ" to trafiałem akurat na takie kioski, gdzie Was nie było (były tylko brukowce niestety). Może to fakt, że mieszkam bardziej na "prowincji" niż w "wielkich miastach". Chyba pozostanie mi kupno przez Internet.