Wpis z mikrobloga

Czas na małe podsumowanie, bo powoli eliminacje się kończą i trzeba będzie zawijać się. Moje pewniaczki oczywiście nie zawiodły, gdyby nie rożne w Portugali w 1 połowie dzisiejszy dzień zakończyłbym 100% skutecznością, a tak to zainwestowałem 2000zł i zysk netto wyniósł +1391,97, myślę że całkiem spoko. Postanowiłem również założyć grupę na FB, koszt abonamentu jedyne 21,37zł + vat na dzień. Macie gwarancję przynajmniej 4 kuponów pewniaczków na tydzień do zagrania za przynajmniej klocka, do tego jakieś spoko typy. Pozdrawiam jeszcze @ConorMG
#bukmacherka
Pobierz Hfishman1 - Czas na małe podsumowanie, bo powoli eliminacje się kończą i trzeba będzi...
źródło: comment_gUhYR7F87dSOsS4FgbtE9P2DUJDZajW7.jpg
  • 11
@Hfishman1: ale wygrales wow, kasa niesamowita, patrzac na stawki to prawdziwy z ciebie wilk bukmacherki i musisz wierzyc w swoje typy
a tak serio nie bede nawet tego komentowal, typy po gali, platne typy jakiegos cebularza, ale desperatow i frajerow nie brakuje XD chociaz na frajerach moze cos zarobisz, gdy wszystko przegrasz
@ConorMG spostrzegawczość to widzę nie jest twoja silna strona. A stawianie kursów 1,1 niczym nie różni się od grania takich po 2, tutaj jest małe ryzyko że nie wejdzie. Nawet jak jeden na 5 kuponów nie wejdzie to i tak na plusie jestem. A typy wrzucałem, więc nie gadaj że się chwalę tylko