Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
A więc witam Was ja! #tinderowanie

Chciałam Wam opowiedzieć o ostatnich wydarzeniach ^^

Na sobotę byłam omówiona z kolesiem z innego miasta oddalonego o 300km, że przyjedzie i będziemy pić :) no ok. W czwartek jednak zmieniliśmy że widzimy się w piątek. Po czym oczywiście rano dostaje sms "źle się czuję musimy to przełożyć" no jego mać. Kolejny. W sobotę też nie przyjechał. Ale nie ma tego złego... Kiedy w piątek dostałam sms, od razu napisałam do innego który chciał mnie wyrwać na obiad. Omówiliśmy się na drugim końcu miasta. Poszliśmy na obiad do jadłodajni. On płacił - ja nie wymagam. Ale po pierwszych 5 minutach chciałam uciec. Koleś nawet przystojny... ale jego dłonie... fuuu obgryzione pazury, dłonie nie zadbane. No panowie kolejna rada! Dbajcie o dłonie bo jak widzę takie obgryzione i niedoczyszczone paznokcie to nie wyobrażam sobie aby facet miał mnie dotykać takimi dłońmi, No ale, że zapłacił na obiad nie wypadało uciec po kilku minutach więc poszliśmy jeszcze na kawę. To było straszne. Ale chyba zrozumiał, że nic z tego nie będzie.

Jutro możliwe, że widzę się z kolejnym kolesiem ale nie wiem czy w 100% mam ochotę. Jak się będę nudzić to pójdę ^^ pewnie o tym jeszcze napisze.

no i w sumie z kolejnym się widzę jakoś nie długo. Ma cudowne imię. Niespotykane. Moje ulubione. Pewnie dam znać co i jak :)

#tinder #badoo #tfwnobf #tfwnogr #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 8