Wpis z mikrobloga

@bigger: serio uważasz, że kupno obklejonego 11-letniego i uszkodzonego audi za 15k to dobry strzał? O przebiegu wspominać nie będę, bo to teraz nie w modzie :P Nie chcę, aby te pytanie zabrzmiało jakoś ironicznie. Szczerze mnie to zastanawia.
@kuraku: Zalezy...

Moja amatorska diagnoza telefoniczna jest taka,ze leja i jak sie zrobilo zimno to nie ma cisnienia na listwie i niechce zapalac.
MIalem dokladnie taka sytuacje z commanderem.

Mozna wymienic te 2 najbardziej lejace (zuzyte) - wersja cheap. Albo przejrzec i kupic te wymagajace wymiany. Mnie taki wtrysk by kosztowal w granicach 300 zeta za sztuke na luzie. Czyli masz niecale 2k za wsyzstkie (watpliwa sprawa) + ew. wymiana -
@szaremyszki: w trakcie pisania obejrzałem sobie jego ostatnie wpisy :P Widzę, że ogarnia, ale serio nie czaję o co chodzi akurat z tym samochodem. Do tego jeszcze ten tekst:

Auto było w kredycie,zostało do wpłaty do banku 2380 zł, jest to kwota którą odejmę osobie zainteresowanej od kwoty podanej w ogłoszeniu jeśli sama wpłaci tą kwotę do banku.

Śmierdzi jakimś mykiem.
bigger troche ogarnia wiec jesli mowi ze brac to brac


@szaremyszki: Tez nie do konca,zeby brac na hurra! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Bo kazde ogloszenie, ktore wstawiam wymaga weryfikacji na miejscu. Moze sie okazac, ale klamal, moze sie okazac ze wczesniej byla cwiara wrzucona itd.. Ryzyko wycieczki na darmo istnieje i tyle. Wliczone w zabawe. po to mi. taguje miasta.

To ogloszenie wedlug mnie jest wiarygode.
@adikadik: To tez mozliwe, chociaz w przypadku niepalacego auta rzadki zabieg.

Aha, jeszcze tak informacyjnie. Gosc reczy za przbieg glowa. Mowi, ze ma ksiazki kompletne od a do z, faktury na wymiany i cala reszte.
@bigger: Auto z zagramanicy, kupione 2 lata temu w komisie w Jeleniej. W dowodzie cesja na bank.

Ktos po niego jedzie niby, na 13:00 ma byc. Wiec radze sie pospieszyc jak ktos z mirko chce lyknac
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@adikadik: No te silniki jesli chodzi o rozrzad sa diabelnie drogie ( chociaz 3.2 bena bije to na glowe ( ͡ ͜ʖ ͡) ) z tym,ze ktos kupujacy Audi z 3.0 TDI musi miec rozrzad wliczony wzabawe. Tak samo jak w takim egzemplarzu za 15 jak i w takim za 30 . W jednym i drugim trzeba bedzie robic jesli nie ma konkretnych i niepodwazalnych papierow