Wpis z mikrobloga

#bet4win.exper

Jestem zadowolony ze współpracy z bet4win.expert i mogę ich szczerze polecić.
Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę do mnie pisać na PW.

Dla osoby co nie ma jeszcze konta na bet4win i chce je zakupić, zapraszam na PW, mam fajną promocję gdzie może zyskać do pakietu dodatkowe 2 dni za free.
Cześć, gram z nimi od stycznia, zdarzają się dni świetne ze 100 % skutecznością, ale również dni słabsze, co nie dziwi, bo taki jest urok sportu, nie wszystko można przewidzieć. Na ten moment grając stawki podawane przez nich jestem na plusie. Rozliczeń czas nastąpi na koniec pakietu 30 dniowego, który zakupiłem, liczę że z bet4win miesiąc zakończę z zyskiem, pozdrawiam :)
Witam. Na początku przyznam, nie jestem zagorzałym użytkownikiem for ani niechętnie wypowiadam się na tego typu stronach, bo najzwyczajniej nie wierzę w to i wolę sam przekonać się jak wygląda sprawa w rzeczywistości. Tak było właśnie ze stroną bet4win.
Założyłem tutaj konto, aby wypowiedzieć się na ten temat, bo chłopaki bardzo mi pomogli. Miałem ciężką sytuację finansową, może nie bardzo, ale w niedalekiej przyszłości potrzebowałem pieniędzy.
Odezwałem się do nich, wytłumaczyłem jaką
Działają bardzo profesjonalnie, strona i aplikacja wyglądają na poziomie.
Typy z wysoką skutecznością, nawet przy słabszym dniu straty nie niwelują zysków, jeśli grasz według podawanych przez nich stawek.
Lepiej siadają mi typy LIVE, ale czasami trudno je złapać, bo linie szybko się zmieniają.
Dla mnie stawianie to rozrywka, a dodatkowo nie zawsze mam czas na obserwację wielu sportów, więc bez bet4win wielu typów nawet bym nie rozważał. Wcześniej bilans i strat miałem
@LewackiKrul - Moja akcja promocyjna, polega na tym że jestem ich klientem i jak przyprowadzę kolejnego nowego klienta to dostanę ja i On 3 dni do pakietu za free!! Mnie się opłaca, gdyż sam korzystam z ich usług i jestem zadowolony!!

Oczerniać jest łatwo, ale dowodów żadnych nie potrafisz zapewne przedstawić, tylko najłatwiej napisać "gówno" - prawda ?
@LewackiKrul - w pierwszym poście przedstawiłem Ci moją historię i to co mi się udało z #bet4win zarobić, tam też wyjaśniłem dlaczego założyłem tu konto i napisałem tą opinię. Dodatkowo zgadza się, jeżeli przyprowadzę nowego Klienta firmie, będę miał z tego 3 dni pakietu za free. Czy mi się opłaca? Tak. Czy gdyby firma #b4w była oszustem i z nią stracił kasę, to wież mi byłbym pierwszy tutaj który by krzyczał, że
to w koncu polecacie czy nie polecacie tych bet4win?
kilka osob z gory przedstawilo rzeczowe opinie ze warto
ale tez kilka osob w niewybredny sposob zaczelo pisac ze to gowno
@slowko9283 - poproś o argumenty na "NIE" od tych krzykaczy - LewackiKrul, Bartezzzz, ialath - nie mają żadnych a najwięcej krzyczą, jak myślisz dlaczego? Może to konkurencja, może frustrat co nic w życiu nie osiągnął, zazdrości że komuś się powodzi!!!!!!! Pamiętaj - "krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje"!!