Wpis z mikrobloga

Hey! założyłem specjalnie konto, aby skomentować ten post :) grałem ostatnio z #bet4win.expert i nie polecam. Skuteczność, którą podają biorą z palca :). Ogólnie rzecz biorąc typy są może i trafne, ale na żywo. Więc trzeba siedzieć cały czas w telefonie i nawet wtedy nie wiadomo czy zdążymy obstawić. Typy przedmeczowe to niestety loteria. Jeśli będzie zainteresowanie mogę wrzucić ss z typami, które nie były trafne (mówię cały czas o przedmeczowych
Kompletnie nie polecam. Typy pre match to jakaś mega żenada. Dają treble i double po kursach 1.2 , 1,3 i rzadko, który wchodzi. Całą skuteczność robią na live ale wygląda to mniej więcej tak : dają info na aplikacji mobilnej ,że jest typ po kursie 1.8 na wygraną gości,od tego momentu może wchodzę po 10sekundch na live bet365 a tam kurs 1.20 xD (typ z kosza). Przy ręcznej na live to samo
Zacząłem korzystać z serwisu B4W w sierpniu tego roku, jestem bardzo zadowolony. Mimo gorszych dni jakie mogą się przytrafić miesiąc zawsze kończy się dobrym zyskiem. Kontakt z obsługą serwisu jest dobry, szybkie i jasne odpowiedzi. Osobiście nie spotkałem się z sms o takie treści jak napisał ktoś wyżej ale uważam ,że to uczciwy sposób reklamowania swojej firmy.Również wypowiedź wyżej o tym ,że nie zdążysz postawić typu live na czas jest nieprawdą, powstała
Całkiem zabawny wpis jakiegoś poprzednika, bo ja nigdy nie dostałem wiadomości że dostanę premium za darmo, a chętnie bym to robił, bez kitu :D i ciekawe u jakiego typera wszystkie typy są na plus...no ja się nie spotkałem a trochę w tym siedze. Swoją drogą mam pakiet w bet4win od dwóch miesięcy, po statystykach widziałem że przede mną może i były jakieś załamki czasem ale ogólnie każdy miesiąc wychodził na plus. Odkąd
Co prawda mam konto dopiero od kilku dni ale po tym czasie mogę spokojnie powiedzieć, żę firma działa bardzo profesjonalnie. Pomoc szybka, w każdej sytuacji. Pełna kultura i szacunek do klienta. Kursy dość wysokie, bardzo wysoka skuteczność. Aplikacja bardzo ułatwiająca złapanie kursów na live. Nie zapominajmy, ze to bukmacherka i codziennie nie da się generować zysków. Są dni lepsze i gorsze ale ważne, żeby na końcu wyjść na plus. A z nimi
Kocham takie komentarze jak pierwszych dwóch Panów. Zero konkretów, oskarżenia z dupy.
Proszę zapytac jakiegokolwiek klienta B4W czy byl jakis typ live na zwycięstwo w kosza, co sugeruje Pan o loginie: bukmejker1357. To jasno pokazuje, że jest to zwykla konkurencja która nie może przeżyć, jak rozwija sie firma b4w.
Typy przedmeczowe, w dluzszym okresie to również zysk, co pokazują RZETELNE statystyki na stronie (ktore nie tuszuja minusow, czy pudeł).

Jedynym słowem nieobarczajcie
Drugi pakiet się kręci :) Co prawda na początku trochę męczyłem betów wiadomościami, ale wszystko elegancko się wyjaśniło, wszelkie wątpliwości rozwiali. Teraz mam live jestem mega zadowolony, kupony wchodzą, nawet grając zachowawczo i niewielkimi stawkami (chociaż apetety rośnie w miare jedzenia, i nie są to stawki jak na początku, tylko wyższe) można ukręcić piękne zwroty. Przedmeczówki są fajne, aplikacja działa dobrze. Ja nie mam się do czego przyczepić i na pewno w
@Realfan17: Tak był typ w kosza na zwycięstwo Barcelony.
Mam też wysłać zdjęcie jak admin bet4win wysyła wiadomości na aplikację mobilną o to by za takie komentarze jak właśnie te powyżej otrzymać 1dzień gratis? Okłamujcie się dalej.

Może tak fatalnie jak to ująłem nie jest bo live gram i akurat siadają gdy gram nawet linię mniejszą ale kilka typów na live jest celowo zrobione na podbicie statystyk(jak już wynik meczu jest
@bukmejker1357
Wyślij zdjęcie, gdzie ktokolwiek z b4w namawia do pozytywnego komentarza.
Tym bardziej używając stwierdzenia: "Dawajcie komentarze". Jest to taki absurd, że aż szkoda to komentować.

Dwa, typ na zwycięstwo Barcelony, to był z dwa miesiące temu.

Moze wspomnisz o terazniejszych typach, w pelni autorskich i skutecznych (przedmeczowych, bo live to bajka i nikt temu nie zaprzeczy), np. Na Maccabi Tel Aviv w rękę? Over zbiórek Drummonda, Whiteside? Mam przytoczyć tu ich
@Realfan17: Over zbiórek Drummonda. Wspomniałem wyżej : " Panowie więcej takich typów(lub typów na statystyki danego zawodnika z NBA)"

Obiektywna krytyka jest z korzyścią dla obu stron.

Generalnie jeżeli uważasz,że bet4win nie sugeruje by namawiać do pozytywnych komentarzy to skąd nagle tyle komentarzy dziś? Czy czasami nie obiecali 1dnia gratis ? Ale to już Twoje sumienie. Nie moje.

Nigdzie nie napisałem,że analizy są złe bo są świetne (głównie od osoby z
polecam w 100% . analizy bardzo fajne , typy.też . Co do komentarzy bukmejkera. Zgodzę się z nimi ale w 40% . faktycznie kilka live nawet jak siedziałem akurat przy pc przy otwartej zakładce z daną dyscyplina nie szło złapać. pre match ...jest kilka mega słabych ale kilka miażdżyło system ale to widać po doświadczeniu jakie grać a jakie nie . koniec końców polecam.
@bukmejker1357:
Może faktycznie nie wszystkie live da się złapać, po takim kursie jak wychodzi w aplikacji, ale weźcie też pod uwagę fakt, że zarówno niże kursy łapie się w takim samym procencie jak i wyższe niżeli widoczne w apce.. wczoraj łapałem takie kursy, i lepsze overy czy undery, kosztem tego że nie wyrobiłem się ze złapaniem innego typu po dobrym kursie jaki był w apce. Suma summarum pewnie wyszło mi na to samo..
Typuje z bet4win.expert ponad 3 miesiące. Jestem MEGA zadowolony :) Jeśli ktoś rozumie pojęcie INWESTYCJA i w ciągu miesiąca może zainwestować więcej niż 50zl to zdecydowanie polecam. Serwis mega profesjonalny, a odkąd pojawiła się aplikacja mobilna łapanie LIVE jest mega łatwe. Ja z 600PLN przez 3 miesiące wyrobiłem 2700 grając startegią ballanced zarówno przed meczówki jak i live. No i co niespotykane w tym biznesie DOSTAŁEM NAWET FAKTURĘ VAT :D także urząd
Szczerze? Jestem bardzo z tej strony zadowolony. Najpierw odniosę się do typów bo mają przemyślane. Nie grają tzw.na siłę jak coś nie poszło. Przekonałem się po jakimś czasie, że chodzi tu bardziej o inwestycje i pomnażanie kapitału, a nie patrzenie, że dwa pierwsze kupony nie weszły, bo tak też zdarza się. Kolejna sprawa, posiadają aplikację na telefon gdzie mega ułatwia sprawę w dawaniu typów. Stronka warta uwagi.
Jeśli chodzi o Bet4win.expert to największym zaskoczeniem na plus oczywiście, jest faktura VAT, którą otrzymałem po zakupie pakietu. Co do typowania nie zawsze udawało mi się postawić wszystkie typy Live, które proponowali z powodu braku czasu, aczkolwiek z 14 zakładów, które postawiłem razem z Bet4Win wygraną zakończyło się, aż 10 z nich. Na ten moment jestem zadowolony, zakupiony pakiet praktycznie się zwrócił, a przede mną jeszcze 23 dni grania. Aplikacja mobilna to
Chciałbym dołączyć się do dyskusji, ale z racji że jestem nowy to pewnie zostanę od razu posądzony że jestem sponsorowany, dlatego od razu na wstępie napiszę jak to wygląda i dlaczego tutaj trafiłem. Jestem z bet4win nieprzerwanie od czerwca 2016 roku, zaczynałem z pakietem gold gdzie kosztował chyba coś koło 100 zł, aktualnie od stycznia 2017 roku korzystam tylko z pakietu pre-match za 120 zł, gdyż praca nie pozwala mi na granie