Wpis z mikrobloga

Hey! założyłem specjalnie konto, aby skomentować ten post :) grałem ostatnio z #bet4win.expert i nie polecam. Skuteczność, którą podają biorą z palca :). Ogólnie rzecz biorąc typy są może i trafne, ale na żywo. Więc trzeba siedzieć cały czas w telefonie i nawet wtedy nie wiadomo czy zdążymy obstawić. Typy przedmeczowe to niestety loteria. Jeśli będzie zainteresowanie mogę wrzucić ss z typami, które nie były trafne (mówię cały czas o przedmeczowych
  • Odpowiedz
Kompletnie nie polecam. Typy pre match to jakaś mega żenada. Dają treble i double po kursach 1.2 , 1,3 i rzadko, który wchodzi. Całą skuteczność robią na live ale wygląda to mniej więcej tak : dają info na aplikacji mobilnej ,że jest typ po kursie 1.8 na wygraną gości,od tego momentu może wchodzę po 10sekundch na live bet365 a tam kurs 1.20 xD (typ z kosza). Przy ręcznej na live to samo
  • Odpowiedz
Zacząłem korzystać z serwisu B4W w sierpniu tego roku, jestem bardzo zadowolony. Mimo gorszych dni jakie mogą się przytrafić miesiąc zawsze kończy się dobrym zyskiem. Kontakt z obsługą serwisu jest dobry, szybkie i jasne odpowiedzi. Osobiście nie spotkałem się z sms o takie treści jak napisał ktoś wyżej ale uważam ,że to uczciwy sposób reklamowania swojej firmy.Również wypowiedź wyżej o tym ,że nie zdążysz postawić typu live na czas jest nieprawdą, powstała
  • Odpowiedz
Całkiem zabawny wpis jakiegoś poprzednika, bo ja nigdy nie dostałem wiadomości że dostanę premium za darmo, a chętnie bym to robił, bez kitu :D i ciekawe u jakiego typera wszystkie typy są na plus...no ja się nie spotkałem a trochę w tym siedze. Swoją drogą mam pakiet w bet4win od dwóch miesięcy, po statystykach widziałem że przede mną może i były jakieś załamki czasem ale ogólnie każdy miesiąc wychodził na plus. Odkąd
  • Odpowiedz
Co prawda mam konto dopiero od kilku dni ale po tym czasie mogę spokojnie powiedzieć, żę firma działa bardzo profesjonalnie. Pomoc szybka, w każdej sytuacji. Pełna kultura i szacunek do klienta. Kursy dość wysokie, bardzo wysoka skuteczność. Aplikacja bardzo ułatwiająca złapanie kursów na live. Nie zapominajmy, ze to bukmacherka i codziennie nie da się generować zysków. Są dni lepsze i gorsze ale ważne, żeby na końcu wyjść na plus. A z nimi
  • Odpowiedz
Kocham takie komentarze jak pierwszych dwóch Panów. Zero konkretów, oskarżenia z dupy.
Proszę zapytac jakiegokolwiek klienta B4W czy byl jakis typ live na zwycięstwo w kosza, co sugeruje Pan o loginie: bukmejker1357. To jasno pokazuje, że jest to zwykla konkurencja która nie może przeżyć, jak rozwija sie firma b4w.
Typy przedmeczowe, w dluzszym okresie to również zysk, co pokazują RZETELNE statystyki na stronie (ktore nie tuszuja minusow, czy pudeł).

Jedynym słowem nieobarczajcie
  • Odpowiedz
Drugi pakiet się kręci :) Co prawda na początku trochę męczyłem betów wiadomościami, ale wszystko elegancko się wyjaśniło, wszelkie wątpliwości rozwiali. Teraz mam live jestem mega zadowolony, kupony wchodzą, nawet grając zachowawczo i niewielkimi stawkami (chociaż apetety rośnie w miare jedzenia, i nie są to stawki jak na początku, tylko wyższe) można ukręcić piękne zwroty. Przedmeczówki są fajne, aplikacja działa dobrze. Ja nie mam się do czego przyczepić i na pewno w
  • Odpowiedz
@Realfan17: Tak był typ w kosza na zwycięstwo Barcelony.
Mam też wysłać zdjęcie jak admin bet4win wysyła wiadomości na aplikację mobilną o to by za takie komentarze jak właśnie te powyżej otrzymać 1dzień gratis? Okłamujcie się dalej.

Może tak fatalnie jak to ująłem nie jest bo live gram i akurat siadają gdy gram nawet linię mniejszą ale kilka typów na live jest celowo zrobione na podbicie statystyk(jak już wynik meczu jest
  • Odpowiedz
@bukmejker1357
Wyślij zdjęcie, gdzie ktokolwiek z b4w namawia do pozytywnego komentarza.
Tym bardziej używając stwierdzenia: "Dawajcie komentarze". Jest to taki absurd, że aż szkoda to komentować.

Dwa, typ na zwycięstwo Barcelony, to był z dwa miesiące temu.

Moze wspomnisz o terazniejszych typach, w pelni autorskich i skutecznych (przedmeczowych, bo live to bajka i nikt temu nie zaprzeczy), np. Na Maccabi Tel Aviv w rękę? Over zbiórek Drummonda, Whiteside? Mam przytoczyć tu ich
  • Odpowiedz
@Realfan17: Over zbiórek Drummonda. Wspomniałem wyżej : " Panowie więcej takich typów(lub typów na statystyki danego zawodnika z NBA)"

Obiektywna krytyka jest z korzyścią dla obu stron.

Generalnie jeżeli uważasz,że bet4win nie sugeruje by namawiać do pozytywnych komentarzy to skąd nagle tyle komentarzy dziś? Czy czasami nie obiecali 1dnia gratis ? Ale to już Twoje sumienie. Nie moje.

Nigdzie nie napisałem,że analizy są złe bo są świetne (głównie od osoby z
  • Odpowiedz
polecam w 100% . analizy bardzo fajne , typy.też . Co do komentarzy bukmejkera. Zgodzę się z nimi ale w 40% . faktycznie kilka live nawet jak siedziałem akurat przy pc przy otwartej zakładce z daną dyscyplina nie szło złapać. pre match ...jest kilka mega słabych ale kilka miażdżyło system ale to widać po doświadczeniu jakie grać a jakie nie . koniec końców polecam.
@bukmejker1357:
  • Odpowiedz
Może faktycznie nie wszystkie live da się złapać, po takim kursie jak wychodzi w aplikacji, ale weźcie też pod uwagę fakt, że zarówno niże kursy łapie się w takim samym procencie jak i wyższe niżeli widoczne w apce.. wczoraj łapałem takie kursy, i lepsze overy czy undery, kosztem tego że nie wyrobiłem się ze złapaniem innego typu po dobrym kursie jaki był w apce. Suma summarum pewnie wyszło mi na to samo..
  • Odpowiedz
Typuje z bet4win.expert ponad 3 miesiące. Jestem MEGA zadowolony :) Jeśli ktoś rozumie pojęcie INWESTYCJA i w ciągu miesiąca może zainwestować więcej niż 50zl to zdecydowanie polecam. Serwis mega profesjonalny, a odkąd pojawiła się aplikacja mobilna łapanie LIVE jest mega łatwe. Ja z 600PLN przez 3 miesiące wyrobiłem 2700 grając startegią ballanced zarówno przed meczówki jak i live. No i co niespotykane w tym biznesie DOSTAŁEM NAWET FAKTURĘ VAT :D także urząd
  • Odpowiedz
Szczerze? Jestem bardzo z tej strony zadowolony. Najpierw odniosę się do typów bo mają przemyślane. Nie grają tzw.na siłę jak coś nie poszło. Przekonałem się po jakimś czasie, że chodzi tu bardziej o inwestycje i pomnażanie kapitału, a nie patrzenie, że dwa pierwsze kupony nie weszły, bo tak też zdarza się. Kolejna sprawa, posiadają aplikację na telefon gdzie mega ułatwia sprawę w dawaniu typów. Stronka warta uwagi.
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o Bet4win.expert to największym zaskoczeniem na plus oczywiście, jest faktura VAT, którą otrzymałem po zakupie pakietu. Co do typowania nie zawsze udawało mi się postawić wszystkie typy Live, które proponowali z powodu braku czasu, aczkolwiek z 14 zakładów, które postawiłem razem z Bet4Win wygraną zakończyło się, aż 10 z nich. Na ten moment jestem zadowolony, zakupiony pakiet praktycznie się zwrócił, a przede mną jeszcze 23 dni grania. Aplikacja mobilna to
  • Odpowiedz
Chciałbym dołączyć się do dyskusji, ale z racji że jestem nowy to pewnie zostanę od razu posądzony że jestem sponsorowany, dlatego od razu na wstępie napiszę jak to wygląda i dlaczego tutaj trafiłem. Jestem z bet4win nieprzerwanie od czerwca 2016 roku, zaczynałem z pakietem gold gdzie kosztował chyba coś koło 100 zł, aktualnie od stycznia 2017 roku korzystam tylko z pakietu pre-match za 120 zł, gdyż praca nie pozwala mi na granie
  • Odpowiedz