Wpis z mikrobloga

@LewackiKrul - większego debila nie widziałem!! Banujesz wszystkich co napiszę pozytywną opinię o #bet4win! Dostaje się też innym, którzy szukają informacji, a Ty im to uniemożliwiasz (np. @slowko9283 ). Zastanawiam się czy jesteś marnym typerem czy już zbankrutowałeś na bukmacherce??!! Hahahahahah.

Chcesz dyskutować - napisz chodź jeden argument, że bet4win to "gówno" jak napisałeś.

Pozdrawiam
@Kazram
@lmknnozt: To jest coraz bardziej zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja ci banów nie daję. Dostajesz bany od moderacji za multikonta, rozumiesz? xDD
#!$%@?, większych januszów "marketingu" nie widziałem. Mam w dupie to Twoje całe bet666win, ale za takie sztuczki dostajesz kopa z tej strony i za kolejne też będziesz dostawał. W #!$%@? nikogo nie będziecie ładować.
@LewackiKrul - za multikonta... hahaha, a to zabawne jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedynie teraz mogę dostać za multi konto, bo jedyne konto jakie tutaj miałem to, to @Kazram. A co do tematu... teraz się wycofujesz?? Masz już w dupie #bet4win, ale wcześniej oczerniać bezpodstawnie to umiałeś?? Hahaha... brawo "janusze interneta", byle co napisać, byle oczernić!!
@LewackiKrul - naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem płacz do @Moderacja, w kolejnych wpisach, aby tutaj zrobili porządek. Jak przeczytasz wszystko od początku to może zrozumiesz:
- że ja nie jestem właścicielem #bet4win, tylko ich Klientem,
- że jedyne konta jakie miałem to @Kazram oraz to @lmknnozt
- dlaczego @Kazram dostał bana? Bo pisałem od kolegi, który tutaj też się wypowiedział i pewnie dlatego ;)
- nie dostaje żadnych
- ale cwaniaki takie jak @LewackiKrul czy inni, potrafią tylko obrażać innych, bo uważają się za "lepszych", bo... no właśnie, dlaczego? Bo siedzą 24h przed komputerem i wyżywają się, bo dlaczego ktoś ma być lepszy ode mnie?


@lmknnozt: Napisał ktoś, kto z kumplami spędza czas na zakładaniu nowych kont i #!$%@? for "prawdziwymi" opiniami xD

- że ja nie jestem właścicielem #bet4win, tylko ich Klientem,


@lmknnozt: Podejrzewam, ze jesteś
@LewackiKrul - dziękuje za wyrażenie swojej opinii - błędnej, ale zawsze jakiejś opinii.
A teraz zapraszam do dyskusji merytorycznej i na argumenty na temat #bet4win, bo o tym nie wspomniałeś!
Może brakuje argumentów i wiesz doskonale, że Twoje oczernianie to tylko puste słowa...
@LewackiKrul - jest mi niezmiernie przykro, że jesteś chory (niedorozwój), dlatego w tym miejscu kończę z Tobą dyskusję, bo nie chciał bym abyś wpadł w depresję. Argumentów, dowodów że #bet4win jest "gównem" jak to napisałeś, nie masz żadnych. Potrafisz tylko gadać, a raczej pisać prowokacyjne komentarz i nic więcej. Amen!