Wpis z mikrobloga

czemu w ogóle za nią łapał


@Dutch:
Art. 343. § 1. KK
Żołnierz, który nie wykonuje lub odmawia wykonania rozkazu albo wykonuje rozkaz niezgodnie z jego treścią, podlega karze aresztu wojskowego albo pozbawienia wolności do lat 3.

WYKONAĆ ROZKAZ ŻOŁNIERZU!

... a tak serio, to jestem mu wdzięczny, że trzymał tę minę, bo by mi dziurę w boazerii wyrąbało i jak by to wyglądało? Co najmniej niesymetrycznie ;)
  • Odpowiedz
@npwjsn: ech... na początku tego roku opróżniałem dom po moich zmarłych dziadkach, dom w którym całe dzieciństwo każdą wolną chwilę spędzałem. Ech, ile ja znalazłem takich linków do przeszłości, łącznie nawet z pudełkiem pełnym klocków, klocków których mi całe podwórko zazdrościło, bo to były klocki z pewexu (nie, nie Lego, ale coś w tym stylu). W tymże pudełku była jakaś budowla. Wziąłem ją do ręki (wcześniej nie kojarząc nawet tego pudełka,
  • Odpowiedz
@npwjsn: powiecie, że to mina, a może to placek ze nadzieniem, o! Taki placek na placu boju może mieć wielorakie zastosowanie - można rzucić w nim w twarz wroga i go ośmieszyć, tym samym godząc w morale przeciwnika, lub po prostu skonsumować, by mieć siłę do dalszej walki ;)
  • Odpowiedz
@npwjsn tak jak ten skośny żołnierz, który dowiedział się o końcu wojny w #!$%@? lat po jej zakończeniu, a walił partyzantkę w dżungli. Znalazłeś prawdziwego bohatera oddanego ojczyźnie.
  • Odpowiedz