Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co ja właśnie przeczytałem na #garsoniera to się nie odczyta.

..Kizi mizi wysyłam na zwiad paluchy aby przebadać otworki, jak powąchałem to dobrze, że nie wjechałem tam jęzorem bo bym się zrzygał. Nie myta przynajmniej od rana a byłem wieczorem.

To mam już rozpoznane, więc zapodaję w usta, ssie, że aż łzy lecą to fakt. Odkurzacz ciągnie pełną mocą i strzał do paszczy. Wyssane dokładnie bez wzruszenia. Czuć, że z białkiem (red. białkiem hehe xD) obcuje na co dzień.

Druga runda, guma i jedziemy ale bardzo krótko bo widzę, że coś idzie nie tak, wyciągam, guma cała czerwona. Mówi: dostałam okres. Odechciało mi się wszystkiego, gacie na dupę i wyjazd.

#roksa #prostytucja ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
MagicznyWładca: Dlatego uważam że totalne przegrywy, desperaci bez instynktu samozachowawczego, krzty estetyki i zasad chodzą na prostytutki.
Wy się wstydzicie że jesteście prawiczkami... a nie wstydzicie i nie brzydzicie się pchać w niemyte "otwory" z bombą weneryczno-biologiczną w pakiecie.
I piszę to jako #rozowypasek, który bez porównania wolałby i szanował prawiczka niż kogoś z taką historią seksualną.

Zaakceptował: Asterling