Wpis z mikrobloga

@T34v2: no właśnie widzę, że polecany, ale to chyba armata na muchę.
Potrzebuję przeglądu i regulacji instalacji w starym samochodzie. Poza tym Snopków jest mi nie po drodze. Zajadę chyba do warsztatowni na Wojciechowską - też polecany zakład widzę.
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: mozesz wygrac tyle ze jak Ty wygrasz to wszystkie strony tego typu posciagaja tego typu syfy ze stron. A od warsztatu lpg nie ograsz praktycznie nic chyba ze to jakis wiekszy biznes. Najlatwiej sorawy wygrywa sie z panstwowymi instytucjami :P

A przepisy to tzreba pod artykulami "antyadblock nielegalny" itd. Bylo jakis czas temu na glownej
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: etam, Zakopane w śniegu zakopane, to nic nadzwyczajnego i widok choć uroczy to już dawno spowszedniał. Za to Lublin z komina widać nie za często i z każdą nową galerią fotografii pojawia się jakiś nowy element :)
  • Odpowiedz
@jack-lumberjack: Jerzy Lipiec pod Bychawą. Ostatnio gazowałem samochód. Zapłaciłem 2500, gdzie w Lublinie wołali 3200-3500. Jestem zadowolony z wykonanej pracy. Samochód dobrze jeździ. Słyszałem o nim kilka pozytywnych opinii o instalacji w BMW X5 z silnikiem V8 w Skodzie 1.8T zrobionej na 240KM. Ceny ma dobre. Ja gazowałem BMW E39 2.0 R6
  • Odpowiedz