Wpis z mikrobloga

@Erise: A to na Wojska polskiego? Hmm...oprócz papa Pizzy i "O kur*a ale kebab" to ciężko. jest Bar "Jaś" Czy coś takiego na rondzie na zaciszu...Jest raczej jakaś jadłodajnia obok klubu Wyspa, "U Michała" czy jakos tak, naprzeciwko salonu Polmozbyt jest drewniany budynek z żarciem, ale nie wiem jak tam z cenami...
No i "LaSperanza" nad "AllAngelo" obok studia..ale też nie odpowiadam za ceny.
Naprzeciwko Campusu A jest "Figaro" ale tam
@Erise: W takim wszystkie moje informacje okazały się niepotrzebne. Mieszkam przy B (jak się okazuje) całe życie stąd też wiem co i gdzie się znajduję. Z podgórna pomogę troszkę mniej aczkolwiek wiem, że jest DaGrasso (pizza), Kebab "u Górala"...i to w sumie wszystko( ͡° ʖ̯ ͡°) Na pewno będzie jakaś tania jadłodajnia w okolicach szpitala, a to też rzut beretem od campusu. Jednak z pewnością da się
@Erise: kiedyś był jeszcze stock tavern, wyżej, nad dagrasso z tego co słyszałem było smacznie i na studencką kieszeń. i jak przejdziesz na drugą stronę to w rzędzie budynków przy lwowskiej masz bar mleczny jedzenie całkiem spoko - urzekło mnie to, że każdego schabowego smażyli na nowym tłuszczu, porcje dosyć duże i niezbyt drogie :) kebabu u górala nie polecam - ostatnio brałem na wynos i tak wstrętnie zeschniętego mięsa dawno
#!$%@?, koleś, zluzuj majty.


@Erise: pierwsze co zrozumiałem to że szukasz kibla (papu - wysrać się), potem dopiero skojarzyłem że chodzi o żarcie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Do Turysty nie idź bo tam się kręcą menele.
Również mogę polecić kuchnię u jasia na zaciszu, duze dania i zupka w zestawie. U macieja tez daje rade, nawet chyba jest taniej niż u jasia


@kwinto91: ps gdzie to jest bo czasem bywam w ZG i może kiedyś się przyda jak dopadnie mnie głód?