Wpis z mikrobloga

Na factom głowa z ramionami nie wyszła choć jeszcze jest w zasięgu z uwagi nie przebicia 0,00442. Ktoś próbuje wyrąbać shortersów, dzisiejsze wzrosty tym raczej podyktowane że bardziej poddenerowani shortersi się zamykali ze stratą w obawie przed testowaniem poziomu 0,005. Ogólnie na dużych interwałach trend spadkowy, linia na samej górze czerwona, w krótszym może dojść do próby testu 0,005 Ja jeszcze trzymam shorta, Przy rozpoczęciu większej sprzedaży, kurs się załamuje, ten wzrost wydaje się sztucznie ciągnięty, takie mam odczucia. Vol spada, rynek altów powinien być w odwrocie na rzecz #btc :)

https://www.coinigy.com/s/i/57f69852/
#fct
#kryptowaluty
  • 10
@YippieKiYay: ja nie narzekam, im bardziej płynna kryptowaluta tym lepiej działa AT. Do tego pomaga ocenić czy coś jest wykupione czy wyprzedane.

Newsy na każdym rynku potrafią mocno namieszać, jeśli jest nieprzewidywalny typu atak na ETH czy thedao, ale np. dodanie do giełdy - już będzie widoczne bo insiderzy zaczną wcześniej kupować.
@Wymazywanie: Ależ ja nie neguję tej analizy, chodzi mi tylko o to że większość krypto to jest istne rodeo. Jest tylko mała grupa w miarę stabilnych walut (jak na krypto), gdzie takie wykresy wg. mnie mają większy sens. Takich analiz już widziałem wiele i mało która się sprawdzała. Te, które się sprawdziły to raczej na zasadzie: zrobię 10 analiz, 1 się urzeczywistni :-) Tak to widzę w krypto.

FCT to bardzo