Wpis z mikrobloga

@BrzydkiBurak: Z ciekawości - gdzie można dostać takiego Cattlemana jak po lewej? Z tego co widzę ma inny grip niż 3.5" Bird's Heady od Uberti, przynajmniej z tych, które ja widziałem. Bardziej mi to przypomina grip od jakiegoś chyba Colta Navy od Pietty w wersji snub nose.
  • Odpowiedz
@piotr-antyn: lowiectwo wcale nie jest takie tanie jak sie moze wydawac a procz kasiory konsumuje baaardzo duzo czasu. zeby zostac mysliwym trzeba po prostu byc czlowiekiem lasu i milosnikiem przyrody a potem z--------c w deszczu nocy sniego upale czy przeganiac klusownikow lub stawiac ogrodzenia by chronic uprawy rolnikow itp... w pyte roboty :G
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Mieszkam w lesie, najbliższa strzelnica ok.100 km. A z tym łowiectwem to fakt, sąsiada mam myśliwego. Te pilnowanie kukurydzy przed dzikami :) ale jest z tego jeszcze jeden plus mięso jakiego nie kupisz w sklepie. ( no dobra kupisz, ale trudno o świeżę itp. itd.)
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Właśnie w Kalibrze (na żywo i na stronie) i w DoctorGunie (na stronie), widziałem Bird's Heady tylko z gripem gładko przechodzącym w ramę. Ten Twój ma taki "próg" na górze - wygląda, że powinien dać lepsze oparcie między kciukiem a wskazującym. Stąd też byłem ciekaw, czy to z jakiegoś specjalnego źródła, czy może też Uberti teraz takie robi, bo chętnie bym wziął w łapę i porównał.
O Twoich rabatach
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Nie m smutniejszego widoku niż Colt Single Action Army przerobiony na rozdzielne ładowanie... Nie żeby coś ale osobiście cały urok tej konstrukcji się rozbija o ładowanie "scalakiem" komora po komorze a nie zabaw z praską.
  • Odpowiedz
@teo_: to wszystko oczywiscie sa uberti bo pietty ostatnio nie tykam nawet kijem xd

mam obie wersje. moja szczera opinia jest taka ze majac duze lapy nie czuje zadnej roznicy miedzy nimi. pletwa nie dotyka tego wystajacego cycka przy normalnym chwycie. teoretycznie strzelajac z biodra moze by dotykala czasami. obie wersje powinny byc do przymiarki w polecanych sklepach.

@rebel101: czesciowo przyznaje racje ale z drugiej strony wsrod bezpozwoleniowych
  • Odpowiedz