Wpis z mikrobloga

@kotownik: w Polsce mamy taki zwyczaj, że co 4 lata władze organizują nam "wybory" parlamentarne i zawsze wygrywają ci sami ludzie, którzy w dodatku mieli już okazję rządzić i się nie sprawdzili.
  • Odpowiedz
@kissandfly: nie wiem czy się przesłyszałem, ale Kaczyński jakiś czas temu przebąkiwał o zmianie ordynacji wyborczej, żeby te 4 lata nie zamieniły sie w 8.. albo w jakąś farsę.
  • Odpowiedz
@kotownik

nie wiem czy się przesłyszałem, ale Kaczyński jakiś czas temu przebąkiwał o zmianie ordynacji wyborczej, żeby te 4 lata nie zamieniły sie w 8.. albo w jakąś farsę.

Ja #!$%@?ę. Ty masz prawa wyborcze? Natychmiast oddaj, albo nie śpij na WOSie bo #!$%@?, aż smutno.
  • Odpowiedz
@kotownik: słuchaj, naprawdę nic bym do Ciebie nie miał, gdybyś tylko tagował prawidłowo swoje wypociny. Idealne było by #januszepolityki. Argumenty będą po Tobie i tak spływać jak po, nomen omen, kaczce. Przypomnijmy jednak jak szanowano zasady państwa podczas ostatnich wyborów samorządowych. Dobrej nocy.
  • Odpowiedz
@adamgtx: A co mają ostatnie wybory samorządowe z tym wspólnego? To taka gadka, "a bo za Peło", noż #!$%@?..
Co to mnie obchodzi, pis deklarował że nastaną rządy prawa, a w dupie mają to obecne i chamią się tak jak PO. Nie, nie jestem zwolennikiem Petru czy Tuska. eh typowe to dla was
..
Patrz.. nie zacząłeś ze mną dyskusji na argumenty a już twierdzisz, ze będą spływać po mnie
  • Odpowiedz