Wpis z mikrobloga

@kromka: od 7:30do 15:30 o ile dobrze pamiętam.

Nie trzeba się umawiać ale zejdzie że 2h gdzie większość to czekanie na swoją kolej.

Weź dowód i Zjedz lekkostrawny posiłek, nie pij i nie pal nie pamiętam już ile przed.

Ogólnie to zapoznaj się ze stroną rckik Rzeszów, ale większość ludzi jest w stanie oddać krew bez większych przygotowań.

I ostrożnie po odpięciu za pierwszym razem - jakoś człowiek ma tendencję do
@Ludvigus: rckik to prywatna działalność, widocznie im się nie opłaca inaczej... choć w soboty moim zdaniem mogliby mieć otwarte. nie wszyscy liczą tylko na darmowy dzień wolny.
ja oddałem 2 tygodnie temu A rh- , 2, godziny to naprawdę max, mi tyle zeszło przez to ze duża grupa była przede mną, 2 razy jak byłem z samego rana to około godziny to wszystko trwało.
nie wszyscy liczą tylko na darmowy dzień wolny.


@noekid: otóż to, mi pracodawca nie pozwoli na regularne miganie się od pracy z powodu oddawania krwi, ale po pracy mógłbym skoczyć nie roszcząc sobie żadnych praw itp.
@Ludvigus: co 3 miesiace (w teorii 4 dla kobiet) to nie jest jeszcze takie "regularne", ja po prostu nie czuję potrzeby brać wolnego, żeby oddać krew, pomijając to, żę teraz i tak mam placone od przepracowanych godzin, więc jak mnie nie ma to mniej wpadnie do portfela.