Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki,
Pijcie ze mną kompot. Już nie długo koniec #emigracja (wyszło przez przypadek), ale najważniejsze jest to, że zmieniam pracę na inną - tak to jest małe #chwalesie Kolejna przeprowadzka (a nawet dwie), kolejne wyjścia ze strefy komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz pytanie do obserwujących tagi #hiszpania #hiszpanski (i niech będzie: #madryt ) - Jakieś polecane metody na szybką naukę hiszpańskiego? Tak aby w 3 miesiące opanować język aby sobie poradzić w podstawowym życiu codziennym (sklepy, restauracje, bary ( ͡° ͜ʖ ͡°) )?

I małe #przemyslenia
Mój staż emigranta nie jest duży, bo raptem 15 miesiecy w DE + 6 miesięcy w FR.
Polecam wyjechać każdemu, nawet jak nie ma problemu z kasą itp. Jest to świetne doświadczenie, można poznać fajnych ludzi, zobaczyć fajne miejsca. Oraz można nauczyć się rozmawiać w języku którego się nie zna - fun na maxa! ((oo))
Tak więc nawet kilka miesięcy na #emigracja może zmienić twoje życie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 4
@Kabotyn: ja nie przepadam za telenowelami, ale jest dużo fajnych hiszpańskojęzycznych filmów. Hiszpanie lubują się też w dubbingowaniu produkcji amerykańskich, więc możesz obejrzeć jakiś znany film po hiszpańsku :P To jest język, który dość łatwo da się zrozumieć ze słuchu, bo nie mają tych wszystkich rzężących dźwięków jak francuski ( ͡° ʖ̯ ͡°), więc szczególnie z pomocą napisów powinno pójść łatwo. Nie wiem czy znasz francuski albo