Wpis z mikrobloga

Trening Stronglifts 5x5 jest na ile dni w tygodniu? 3 czy więcej? I chyba zwalilem coś z ciezarami bo się nie zmeczylem nawet. Używam aplikacji na telefon. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mikrokoksy #stronglifts
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gabishi: na 3 i to normalne na początku SL że się nie zmęczyłeś. Też mi się wydaje dziwne machać prawie pustą sztangą, ale mireczki twierdzo że mądrzejsi od nas wymyślali ten plan i tak ma być xD Ja macham już miesiąc i dopiero na niektórych ćwiczeniach zaczyna dawać w kość.
  • Odpowiedz
@Gabishi: @pawe88: @glutenfree: jak się wczytacie w opis, o tam wyraźnie napisane jest ze jak ktoś już ma jakieś obycie z siłowania to nie musi zaczynać od pustego gryfu. a jak ktoś nie ma to lepiej niech zaczyna tak, skupiając się nad techniką
  • Odpowiedz
@orfan: tak, ja tam po 3 czy 4 treningu już się nie wygłupiałem i założyłem te dwie dwudziestki, na ohp dziesiątki. I tak techniki też musisz się uczyć już z jakimś w miarę ciężarem
  • Odpowiedz
@easy_tf: Bo od pustej sztangi jest dla zupełnie początkujących, a dla tych którzy już ćwiczyli wcześniej SBD powinno się zaczynać od 50% maksa dla 5 powtórzeń, wg autora planu.
  • Odpowiedz
@15132479 Są początkujący którzy na pierwszy trening mogą założyć 100kg i od tego progresować. Dlatego każdy powinien robić z ciężarem który jest w miarę wymagający. Według mnie.
  • Odpowiedz
@easy_tf: Racja, dlatego napisałem, że wg autora planu, bo ten jest dostosowany do przeciętnego gościa, który często nie ma wiedzy i techniki odpowiedniej. Jak wiadomo, każdy jest inny i nie ma jednego idealnego planu dla wszystkich.
  • Odpowiedz
@Gabishi: wlasnie chcialem o to pytac bo po 2 tygodniach jest super latwo, ale tak mysle ze za miesiac juz tak latwo nie bedzie...
robie 5x5 z 3 dodatkowymi cwiczeniami z apki, wszystkie ciezary wzialem rekomendowane oprocz squatow gdzie zamiast pustej sztangi mam 30kg

no I wciaz jest to dziwne ze cwicze ile, 30 minut? max 40 na razie bo te przerwy to robie minimalne rekomendowane
pewnie jak ciezary zaczna
  • Odpowiedz